• تاریخ: 2021/01/17
  • شناسه خبر: 17448

فاجعه در جنگلهای لوداب بویراحمد

از تاراج اراضی ملی در استان که بگذریم و حرفی از آن نزنیم و زخمی را باز نکنیم به بی‌رحمی به جنگل و درخت که می‌رسیم آن چه که می‌بینیم فاجعه‌ای است که متولیان تنها نظاره‌گر آن هستند. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،صحبت از ت ...

از تاراج اراضی ملی در استان که بگذریم و حرفی از آن نزنیم و زخمی را باز نکنیم به بی‌رحمی به جنگل و درخت که می‌رسیم آن چه که می‌بینیم فاجعه‌ای است که متولیان تنها نظاره‌گر آن هستند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،صحبت از تاراج جنگل و اراضی ملی و بی‌رحمی به درخت در استان کهگیلویه و بویراحمد قصه‌ای تکراری شده و تا نگاه‌ها و رویکردها به جنگل و درخت در استان تغییر نکند و تا هنگامی که مدیران متولی همچنان در ورطه بی‌‌مسئولیتی گرفتار باشند این داستان ادامه دارد.

از تاراج اراضی ملی در استان که بگذریم و حرفی از آن نزنیم و زخمی را باز نکنیم به بی‌رحمی به جنگل و درخت می‌رسیم آن چه که می‌بینیم فاجعه‌ای است که متولیان تنها نظاره‌گر آن هستند و نمونه‌هایی مثل قطع درختان و تخریب منابع طبیعی و مراتع جنگلی در مناطق سی‌دنده، دره نینی و دره گجی واقع در بخش لوداب در مجاورت روستای چنارس و روبروی روستای تل سیاه یک از هزاران است.

طبق اظهار نظر اهالی هدف از قطع درختان، قاچاق چوب، ذغال، تبدیل زمین‌های منابع ملی به زمین کشاورزی و تبدیل به شالیکاری است.

مسئولان منابع طبیعی استان کهگیلویه و وبویراحمد نیز بهانه کمبود قرق‌بان را همواره دست‌آویز قرار داده و نظاره‌گر چنین فجایعی هستند که در صورت نیاز روزانه و به صورت مستمر از این دست گزارش‌ها منتشر خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست