• تاریخ: 2014/07/11
  • شناسه خبر: 1693

استاندار نشست هم اندیشی با متولیان رسانه ای استان:

معیار کار رسانه ها توسعه استان باشد

سید موسی خادمی دامن زدن به مسائل شهرستانی و قومی را خط قرمز استان عنوان کرد و بیان داشت: پرداختن به این مسائل جز اختلاف افکنی نتیجه ای ندارد و استان را نابود می کند. ...

IMG13083313
استاندار کهگیلویه و بویراحمد  در نشستی صمیمی با مسئولان رسانه ها ی مکتوب ،خبرگزاریها وسایتهای خبری بر تقویت عوامل همگرایی در استان تاکید کرد و گفت: توسعه استان محوری است که می تواند همه نیروها را به هم نزدیک کند.

به گزارش  نسیم دنا سید موسی خادمی  افزود: کمک به توسعه استان تنها انتظاری است که از رسانه ها می رود و رسانه ها تا زمانی خوب هستند که به توسعه استان کمک کنند.

وی بیان کرد: اخبار، انتقادات، گزارشها، دشمنی ها و دوستی ها زمانی مفید و مطوب است که در راستای رشد استان باشد.

خادمی اظهار داشت: مطالب رسانه ها اگر غیر از این باشد و موجب کند شدن حکت توسعه استان شود، ارزشی ندارد.

دولت در بیان عملکرد خود ضعیف است

استاندار همچنین با اشاره به عملکرد دولت گفت: این دولت درگیر بحث های گذشته و ساماندهی سیستم است و و تبلیغات و اطلاع رسانی در آن و دفاع از دولت و اعلام دستآوردهای آن بسیار ضعیف است.

وی بین داشت: دولت در مهار تورم کاری بزرگ انجام داده و در کنار این جلوی رکود را نیز در اقتصاد و تولید گرفته است.

خادمی همچنین به طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از اقدامات اساسی دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: آثار مثبت این طرح هر روز روشنتر و نمایانتر خواهد شد.

وی در ادامه با تکید مجدد بر اینکه معیار حرکت رسانه ها توسعه استان باشد، اظهار داشت: در این راستا رسانه ها به مسئولان استان کمک کنند و کمک شما به ما تعریف و تمجید از مسئولین نیست بلکه نقد دلسوزانه و پیشنهادهای کاربردی است.

دامن زدن به مسائل شهرستانی خط قرمز استان است

استاندار همچنین خواستار رفع مشکلات خبرنگاران در این استان شد و گفت: جلسات مربوط به مشکلات خبرنگاران در استان جدی تر برگزار شود و دستگاههای اجرایی مطالبات مطبوعات را پرداخت کنند.

خادمی بر توزیع عادلانه آگهی ها تاکید کرد و بیان داشت: آگهی ها طبق ضوابط توزیع شود و براین کار نظارت دقیق صورت گیرد.

وی همچنین با بیان اینکه جلسات استانداری بر روی همه خبرنگاران باز است، گفت: رسانه ها در این جلسات حضور یابند و واقعیت های استان را بیان کنند.

خادمی دامن زدن به مسائل شهرستانی و قومی را خط قرمز استان عنوان کرد و بیان داشت: پرداختن به این مسائل جز اختلاف افکنی نتیجه ای ندارد و استان را نابود می کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست