• تاریخ: 2020/11/05
  • شناسه خبر: 16474

با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان:

افتتاح نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت هفته وحدت در یاسوج+تصاویر

محمد علی پیر سبزی در آیین افتتاح این نمایشگاه که با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور تعدادی از هنرمندان به مناسبت هفته وحدت و گرامیداشت خجسته میلاد پیامبر نور و رحمت برگزار شد، گفت: در جشنواره خوشنویسی به مناسبت ه ...

آفتاب دنا : با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت هفته وحدت در نگارخانه‌ ارشاد اسلامی افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت هفته وحدت در نگارخانه‌ باران فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.

محمد علی پیر سبزی در آیین  افتتاح  این نمایشگاه که با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور  تعدادی  از هنرمندان به مناسبت هفته وحدت و گرامیداشت خجسته میلاد پیامبر نور و رحمت برگزار شد، گفت:  در جشنواره خوشنویسی به مناسبت هفته وحدت تعداد ۳۰ هنرمند ۶۰ اثر به این جشنواره ارسال کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود:  پس از بررسی هیات داوران ۷ نفر در دو بخش برگزیده  شدند که اثر این برگزیدگان  در قالب ۲۵ اثر معرض  دید عموم  قرار گفت.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مدت  یک هفته در نگارخانه‌ ارشاد اسلامی استان دایر است و بازدیدکنندگان می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از آن دیدن کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست