• تاریخ: 2020/09/09
  • شناسه خبر: 16030

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان خبر داد:

آخرین وضعیت بازگشایی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا : رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باتوجه به آخرین مصوبه ی اعلام شده از سوی وزارت علوم، کلاس های این ترم دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری و به صورت مجازی است. به گزارش پای ...

آفتاب دنا : رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باتوجه به آخرین مصوبه ی اعلام شده از سوی وزارت علوم، کلاس های این ترم دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری و به صورت مجازی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا به نقل از ایسنا “نوروز هاشمی” افزود: باتوجه به آخرین مصوبه ی وزارت علوم، جهت پیشگیری از شیوع کروناویروس کلاس های این ترم دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد مجازی است و ورودی های جدید نیز از بهمن ماه به دانشگاه اضافه خواهند شد.
وی تصریح کرد: کلاس های دانشگاه فرهنگیان استان از یکم مهرماه شروع به کار خواهند کرد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حدود ۱۰۰۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خواهیم داشت، بیان کرد: زیرساخت فناوری دانشگاه خوب است و سرور مستقل برای برگزاری کلاس های مجازی وجود دارد اما مشکل اصلی عدم پوشش اینترنت در استان است که در بسیاری از روستاها پوشش اینترنت وجود ندارد و باعث می شود دانشجویان نتوانند به خوبی از آموزش مجازی استفاده کنند.
هاشمی اظهار کرد: هر چند آموزش مجازی کیفیت مورد نظر را ندارد اما از مسئولان استانی خواهشمندیم در تامین زیرساخت ها و تجهیزات آموزش مجازی با کیفیت بهتر در سراسر استان به این دانشگاه کمک کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست