• تاریخ: 2020/08/07
  • شناسه خبر: 15822

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

 آفتاب دنا: مدیر آموزش و پرورش  شهرستان بویراحمد  با صدور پیامی،  ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت .  به گزارش پابگاه خبری آفتاب دنا به نقل روابط عمومی آموزش و پرورش&nbs ...

 آفتاب دنا: مدیر آموزش و پرورش  شهرستان بویراحمد  با صدور پیامی،  ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت .

 به گزارش پابگاه خبری آفتاب دنا به نقل روابط عمومی آموزش و پرورش  بویراحمد ، کورش دلشاد با گرامیداشت  17 مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت و از اهتمام، تلاش های شبانه روزی ، همکاری و همراهی خبرنگاران در اطلاع رسانی  برنامه های آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد  تشکر و قدردانی  کرد .

 متن پیام کورش دلشاد  مدیر  آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد  به شرح ذیل است :

» ن والقلم و ما یسطرون «

۱۷مرداد، روز پاسداشت زحمات بی‌وقفه انسان‌های خستگی ناپذیری است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم برداشته و در جهت روشنگری و تنویر افکار عمومی تلاش می کنند.

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی بخشی و عامل حضور بالنده و اثر بخش آحاد مردم در صحنه‌های سرنوشت ساز هستند و  روز خبرنگار، یادآور اراده و عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت ، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته اند که این حضور فعالانه شایسته تقدیر و سپاس است .

  آموزش و پرورش با مخاطبان گسترده و رسالت عظیم خود یعنی تعلیم و تربیت نسل آینده ساز، همواره به تعامل دو سویه و همکاری موثر اصحاب رسانه در عملیاتی کردن برنامه های خود نیازمند بوده و خبرنگاران فرهیخته نیز با همراهی  ارزشمند خود ، این دستگاه بزرگ را در اجرای برنامه های تحولی و سیاست های ابلاغی یاری می نمایند

 تا هر روز شاهد شکوفایی استعدادهای درخشان دانش آموزان این خطه از میهن اسلامی باشیم .  

در آستانه  عید غدیر ، عید بزرگ امامت و ولایت با گرامیداشت ۱۷ مرداد ، یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه و تبریک  این عید خجسته و روز خبرنگار، همراهی و اهتمام مدیران محترم رسانه های گروهی استان و زحمات کلیه خبرنگاران تلاشگر و فعالان عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در پوشش خبری فعالیت ها و انعکاس رویدادهای آموزش وپرورش  شهرستان بویراحمد  را ارج نهاده  و ز زحمات یکایک این عزیزان صمیمانه  تقدیر و تشکر می نمایم .

کورش دلشاد مدبر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست