• تاریخ: 2020/08/07
  • شناسه خبر: 15804

پیام تبریک استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار/بصیرت افزایی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه مهمترین دغدغه‌ صاحبان قلم

آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، متن پیام حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد  به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار ب ...

آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، متن پیام حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد  به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار به شرح زیر است:

هفدهم مردادماه یادمان شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار ، یادآور رشادت ها و مجاهدت های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند .

روز خبرنگار روز مجاهدانی است  که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال ، آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار داد ه اند

خبرنگاران  وجدان بیدار جامعه و تصویرگرحواد ث زمانه اند. بصیرت افزایی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه مهمترین دغدغه‌ این اندیشمندان صاحب قلم است.

 وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه جانبه نقشی ارزشمند و بی بدیل دارد.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والا مقام  حوزه خبر و اطلاع رسانی بویژه شهید صارمی ،فرارسیدن این مناسبت مبارک را به همه صاحبان قلم و اندیشه، اصحاب رسانه و مطبوعات ، خبرنگاران خبرگزاریها  و فعالان فضاهای مجازی تبریک و شادباش می گویم و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.        

                             حسین کلانتری استاندار

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست