• تاریخ: 2020/08/07
  • شناسه خبر: 15801

خبرنگاران در راه توسعه و فرهنگ، صادقانه فردایی بهتر را ترسیم کنند

آفتاب دنا: رشد و توسعه، در جوامع بشری متاثر از تاریخ، ادبیات، سیاست، اقتصاد ، فرهنگ، هنر و پژوهشِ کسانی بوده وخواهد بود که در این گذار، با اندیشه ، شناخت ، آگاهی و دغدغه، قلم میزنند و صادقانه فردای بهتر را ترسیم می کنند. ...

آفتاب دنا : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، در پیام محمدعلی پیرسبزی  به مناسبت روز خبرنگارآمده است:

بِسْمِ اَللّهِ اَلرَّحْمنِ اَلرَّحِیمِ

ن وَ اَلْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ

کمترین سهمِ هر ملتی، رَستن از ذلت است و رُستن در آرامش… پیمودنِ مسیرِ تلخِ ریاضت است، برای چشیدن حلاوت رضایت…و این جودی از وجودِ ستبرِ فرهنگ آن ملت است که جوهره اصلی و غایت قلم و اهالی قلم، فرهنگ ، هنر و رسانه است، اهالی قلم خوب میدانند که قلمشان در صراط خیر و شرِّ، نقش بسزا و سهم تاثیر گذاری در طول تاریخ داشته و دارد چرا که قلم میتواند هم بر جاودانگی و عروج، و هم به درماندگی و هبوط دلالت داشته باشد،

 رشد و توسعه، در جوامع بشری متاثر از تاریخ، ادبیات، سیاست، اقتصاد ، فرهنگ، هنر و پژوهشِ کسانی بوده وخواهد بود که در این گذار، با اندیشه ، شناخت ، آگاهی و دغدغه، قلم میزنند و صادقانه فردای بهتر را ترسیم می کنند.

اهالی رسانه در راه توسعه و فرهنگ و تحقق ارزش های والای انقلاب اسلامی در سایه حضور و گوش به فرمان منویات مقام معظم رهبری ، اقتدار و امنیت کشور  همیشه همراه مردم و همپای مسئولین، حضور چشمگیر و نقش بسزایی داشته، و با   تحلیل های درست در مقابل اخبار کذب رسانه های معاند، در زمان مناسب و اطلاع رسانی صحیح، این نقشِ مهم را پررنگ تر نموده اند.

تقارن زیبای عید غدیر و روز خبرنگار فرصتی است مغتنم، برای پاسداشت رسالت پیامبرانِ عرصه قلم، فرهنگ و رسانه که شایسته میدانم ضمن تبریک این روز بزرگ و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای عرصه خبر، از روایت و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در انعکاس تلاش های ایثارگرانه و خستگی‌ ناپذیر مدافعان عرصه سلامت،  سپاسگذاری نمایم. 

امید در این رسالت خطیر، همواره مقام والای قلم بر تارک جبینن تان بدرخشد.

محمدعلی پیرسبزی  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست