• تاریخ: 2020/07/12
  • شناسه خبر: 15647

معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

آفتاب دنا:مدیر عامل جدید آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت :سازگاری با کم آبی و مدیریت یکپارچه منابع آب از اولویت‌های کاری شرکت آب منطقه ای خواهد بود  به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ...


آفتاب دنا:مدیر عامل جدید آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت :سازگاری با کم آبی و مدیریت یکپارچه منابع آب از اولویت‌های کاری شرکت آب منطقه ای خواهد بود

 به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان ،مدیرعامل جدید آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در آئین معارفه خود که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران برگزار شد، به اولویت‌های کاری شرکت پرداخت و اظهار کرد: یکی از سیاست‌های ابلاغی و مورد توجه وزارت نیرو، مباحث مربوط به سازگاری با کم آبی است که ان شاء الله با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت، این موضوع رصد و محقق خواهد شد .

رسول فرهادی افزود: پیشبرد اهداف و سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید، مدیریت منابع آب به صورت بین حوزه‌ای، تعیین و اجرای پروژه و طرح‌های نیمه تمام، تعامل با مجموعه مدیریت اجرایی استان ، همکاری و هماهنگی مجمع نمایندگان استان، استفاده از ظرفیت‌های کلیه دستگاه‌های اجرایی، پویش هر هفته الف – ب – ایران، از دیگر اهداف و اولویت‌های کاری این شرکت خواهد بود.

وی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید، اظهار کرد: قطعاً پروژه‌ها و طرح‌های شرکت آب منطقه‌ای منطبق با فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای توسعه استان طراحی و اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان در پایان صحبت‌هایش از وزیر نیرو ، معاونین و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ، بخاطر حسن اعتماد تقدیر و تشکر کرد .

گفتنی است: وزارت نیرو مدیران عامل خود را از طریق فراخوان عمومی و اجرای طرح شایسته گزینی انتخاب می کند که در نهایت طی مصاحبه تخصصی با وزیر به استان معرفی می شود که این شیوه مورد استقبال مردم و سایر وزارت خانه ها قرار گرفت .

رسول فرهادی مدیر دفتر مهندسی رودخانه، مدیر دفتر حفاظت، مدیرگروه مشارکت‌های مردمی، نماینده مجری طرح ملی مطالعه رودخانه، کارمند نمونه شرکت آب منطقه‌ای و شش سال معاونت حفاظت و بهره برداری آب را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

وی همچنین دارای مدرک کارشناسی عمران آب  از دانشگاه شهید چمران اهواز و کارشناسی ارشد از دانشگاه یاسوج  است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست