• تاریخ: 2020/05/21
  • شناسه خبر: 15474

جریمه یک میلیاردی قاچاقچی سیگار در یاسوج

آفتاب دنا:مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از جریمه یک میلیاردی و ضبط کالا، مصادره خودروی حامل قاچاق سیگار به نفع دولت خبر داد. ...

آفتاب دنا:مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از جریمه یک میلیاردی و ضبط کالا، مصادره خودروی حامل قاچاق سیگار به نفع دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی تعزیرات استان، صالحی مدیرکل تعزیرات گفت: در پی کسب خبر و انجام کار اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو مبادرت به حمل کالای قاچاق از نوع سیگار خارجی از شهرستان شیراز بارگیری و از مسیر بابا میدان به یاسوج تردد می نماید بر همین اساس مامورین در قالب دو اکیپ در محور بابا میدان به یاسوج در محدوده روستای کوشک اقدام به برپایی تور ایست بازرسی نموده خودروی مذکور مشاهده  به محض روئیت مامورین توجهی ننموده متواری و به تعقیب وی پرداخته و به اخطار توجه ننموده سپس لاستیکهای خودرو مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.

وی افزود: با بازرسی انجام گرفته تعداد ۲۲۴۲۰۰انواع نخ سیگارت خارجی کشف و برای سیر مراحل قانونی پرونده به شعبه سوم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی یاسوج ارسال و پس از اخذ اظهارات متهمین و و دفاعیات ، قاچاق بودن کالای مکشوفه محرز و اتهام انتسابی را مسلم تشخیص دادند.

وی گفت : شعبه سوم قاچاق کالا و ارز متهم ردیف اول را محکومیت علاوه بر ضبط کالا و مصادره خودرو به بیش از یک میلیادرو پنجاه و هفت میلیون ریال در حق صندق دولت صادر و محکوم می نماید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست