• تاریخ: 2020/05/01
  • شناسه خبر: 15339

پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز معلم و استاد

آفتاب دنا : معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ضمن گرامیداشت 12 روز اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مطهری ،روز معام و استاد را تبریک گفت. ...

آفتاب دنا : معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی  ضمن گرامیداشت ۱۲ روز اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مطهری ،روز معام و استاد را تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، متن پیام حجت السلام قاسم مومنی شاد به شرح ذیل است.

بسمه تعالی

قشر معلم از عزیزترین، زحمت کش ترین و موثرترین و مفیدترین اقشار جامعه اند. مقام معظم رهبری (مدظله)

سپاس یگانه معبودی را سزاست که آدمیان را به دانش و خرد بر عالمیان سروری بخشید و راهنمایانی از میان ایشان برانگیخت تا تعلیم دهند و تربیت کنند و تعالی بخشند روح بلندی را که او در وجود انسان دمید و برافروزاند شعله های عشق را که امانت اوست در دل اشرف مخلوقات که شایسته این امانت بود.

۱۲ اردیبهشت ماه که به نام “معلم و روز تکریم تعلیم و تربیت” مزین شده  است یاد آور زحمات انسان هایی که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت با زدودن ظلمات جهل، زلال ایمان را در روح  طالبان علم و اندیشه جاری ساخته و ­زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.

کسوت مقدس معلمی و استادی از تأثیرگذارترین کسوت‌ها در تعیین سمت و سوی حرکت جامعه و تضمین پویایی و پایایی هر ملت است.

نسل جوانی که به دست معلمان و اساتید فرهیخته پرورش می‌یابند ضامن توسعه و پیشرفت فردای کشورند.

اساتید بزرگوار علم آموزی و صبر و ایمان را از پیامبران به ارث برده اند و به حقیقت وارث زیبایی ها بر گستره گیتی هستند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد را به معلمان و اساتید معزز در مدارس ،دانشگاهها و حوزه های علمیه صمیمانه تبریک عرض نموده و سلامتی و توفیق روز افزون همه آنان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

حجت السلام قاسم مومنی شاد

معاون فرهنگی اجتماعی

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست