• تاریخ: 2020/04/21
  • شناسه خبر: 15284

پیام مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

آفتاب دنا : مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به دلاورمردان پاسدار این حافظان حریم امنیت و ارزشهای انقلاب اسلامی تبریک گفت. ...

آفتاب دنا : مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به دلاورمردان پاسدار این حافظان حریم امنیت و ارزشهای انقلاب اسلامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا متن پیام علی داودی مهر به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

هنوز زمان زیادی از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نگذشته بود که حضرت امام خمینی(ره)

 فرمان تشکیل نهادی مقدس را صادر کرد تا برای حراست از انقلاب و دستاوردهای آن و اقتداربخشی و عزتمندی آن در کنار سایر نیروهای مسلح، وارد عمل شود و مقدمه صدور این انقلاب در تمام نقاط دنیا را فراهم سازد.

از این رو، دوم اردیبهشت در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی، یادآور اقتدار نیروهای جان برکفی ست که با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری، همواره پاسدار آرمان های انقلابی و الهی هستند و با تمام توان از  جمهوری اسلامی دفاع می کنند.

امروزه بر همگان مبرهن است که سپاه، هم دوش دیگر نهادهای انقلابی در کنار مردم به عنوان یک خادم بی منت، مشغول به خدمت است و تاکنون در جهت رشد، بالندگی و سرافرازی ایران اسلامی در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و سازندگی از هیچ کوششی دریغ نکرده است و همین حضور مخلصانه در رفع محرومیت از مناطق محروم باعث شد که تگیه گاه مردم در تمامی عرصه ها باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر این نهاد و در راس، سردار رشید شهید حاج قاسم سلیمانی، سالروز تشکیل سپاه را به همه پاسداران ولایتمدار و فرماندهان مخلص این نهاد انقلابی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

علی داودی مهر

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه وبویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست