• تاریخ: 2020/04/14
  • شناسه خبر: 15202

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ا

تمدید جشنواره رسانه ای پیشگیری از کرونا تا ۳۱ فروردین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، محمدعلی پیرسبزی گفت: با توجه به تداوم شیوع کرونا و همچنین ادامه فعالیت های مجاهدانه اصحاب رسانه جشنواره رسانه ای کرونا تا 31 فروردین ماه 99 تمدید شد. ...

آفتاب دنا : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای پیشگری از کرونا تا ۳۱ فروردین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، محمدعلی پیرسبزی گفت: با توجه به تداوم شیوع کرونا و همچنین ادامه فعالیت های مجاهدانه اصحاب رسانه جشنواره رسانه ای کرونا تا ۳۱ فروردین ماه ۹۹ تمدید شد.

وی با بیان اینکه شایسته بود به پاس این تلاش اصحاب رسانه و خبرنگاران ، جشنواره ای برای تکریم و تجلیل از فعالیت آنها در دوره ویروس کرونا برگزار کنیم افزود: این جشنواره با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری ،بسیج رسانه سپاه فتح و دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: این جشنواره در ۴ بخش تیتر و خبر،مقاله و گزارش،کلیپ خبری و عکس خبری برگزار می شود.
وی در ادامه با اشاره به موضوعات این جشنواره افزود: کرونا و امید بخشی به جامعه،کرونا و آگاهی بخشی به جامعه،فرهنگ سازی بهداشت عمومی، فرهنگ سازی شعار”درخانه بمانیم” ایثار و جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه های جهادی و دستگاه های مختلف استان، پاسخ به شایعات و همچنین مطالبه گری از مسئولین، محورهای اصلی موضوعات جشنواره می باشند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هر یک از اصحاب رسانه مجاز به ارسال ۲ اثر منتشر شده در بازده زمانی اسفند ۱۳۹۸ تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ می باشد.
پیرسبزی در پایان تصریح کرد: نحوه ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از طریق پیام رسان های سروش و واتس آپ به شماره ۰۹۱۷۳۴۴۸۰۲۱ می‌باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست