• تاریخ: 2020/04/06
  • شناسه خبر: 15068

تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از تلاش فعالان عرصه هنر و رسانه در روزهای سخت کرونایی/ ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به جشنواره‌های کرونایی کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا : محمدعلی پیرسبزی از تلاش فعالان عرصه هنر و رسانه در روزهای سخت کرونایی تشکر و قدردانی کرد وگفت: در روزهای سخت کرونایی هنرمندان ، خبرنگاران و اصحاب قلم در کنار مردم و مسئولین نسبت به نگرانی جامعه هرگز بی تفاو ...

آفتاب دنا : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از تلاش فعالان عرصه هنر و رسانه در روزهای سخت کرونایی تشکر و قدردانی کرد وگفت: در روزهای سخت کرونایی هنرمندان ، خبرنگاران و اصحاب قلم در کنار مردم و مسئولین نسبت به نگرانی جامعه هرگز  بی تفاوت نبودند و به تلاش‌های خود مجاهدانه ادامه می‌دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، محمدعلی پیرسبزی در زمینه برگزاری جشنواره های هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان گفت:  بیش از ۲۰۰ اثر هنری در قالب فیلم کوتاه، پوستر، موشن گرافیک، هنرهای نمایشی(استندآپ کمدی) به جشنواره‌های ملی و استانی‌های غیر حضوری کرونایی ارسال شد.

وی با اشاره به برگزاری ۴  جشنواره غیرحضوری با گستره ملی و استانی با محوریت کرونا در استان گفت: جشنواره ملی غیر حضوری هنرهای تجسمی در دو رشته “گرافیک و موشن گرافیک”، جشنواره فیلم کوتاه ۶۰ تا ۱۸۰ ثانیه (در خانه بمانیم) و جشنواره هنرهای نمایشی ” استندآپ کمدی”   و جشنواره‌های رسانه‌ای در استان هستند.

پیر سبزی با بیان اینکه این  جشنواره ها  با شعار “آموزش، آگاهی، آرامش” در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا برگزار شد افزود: تا کنون بیش از ۲۰۰  اثر در رشته‌های مختلف به دبیرخانه این جشنواره به صورت غیرحضوری ارسال شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان مشارکت خوب اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه را ستودنی دانست و اظهار داشت: آنچه مسلم است در روزهای سخت کرونایی هنرمندان ، خبرنگاران و اصحاب قلم در کنار مردم و مسوولین نسبت به این نگرانی جامعه خود هرگز  بی تفاوت نبودند و به تلاش‌های خود ادامه می‌دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست