• تاریخ: 2020/03/29
  • شناسه خبر: 14865

مجاهدت زوج بویراحمدی در مبارزه با کرونا

آفتاب دنا: زوج بویراحمدی این روزها در پشت جبهه های مبارزه با کرونا ویروس در حال مبارزه هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، ویروس کرونا همان جنگ بیولوژیکی  است که دشمنان جهان آن را در جنگ جدید به راه انداخته ان ...

آفتاب دنا: زوج بویراحمدی این روزها در پشت جبهه های مبارزه با کرونا ویروس در حال مبارزه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، ویروس کرونا همان جنگ بیولوژیکی  است که دشمنان جهان آن را در جنگ جدید به راه انداخته اند، اما شاید این ویروس یک نماد از اتحاد و همدلی بیشتر از جنس دفاع مقدس سال ۵۷ را دوباره در دل ایرانیان زنده کرد.

جهادی که نشان داد که تفکر جهاد همچنان باقی است و در دل جوانان و مردمان این سرزمین هنوز هم موج میزند ‌، زن وشوهر بویراحمدی از بدو شروع این بیماری و با لبیک گویی به فرمن ولی خود و همپای دیگر مجاهدان پا به پای آنها در سنگری دیگر در حال جهاد هستند.  

خانواده عبدی زاده که این کار  را یک اجر خدایی و یک فرهنگ جهادی برای جامعه میدانند با دوخت ماسک موجی دیگر از جهاد را رقم زده اند. این زوج مجاهد دنا نشین می گویند: از بدو کمک خواستن مردم با همکاری سپاه و بسیج و همچنین قرارگاه شهید سلیمانی با دوخت ماسک های مخصوص و تحویل آن به مسولان مربوطه سعی کرده اند که در این میدان گام نهند.  

عبدی زاده این کار را یک جهاد دانست و افزود: ثواب این کار برای ما از هرچیز دیگری با ارزش تر است و امید واریم این فرهنگ امروز به دیگر خانه های همشهریان راه یابد و هرکدام یک رزمنده باشند.

لازم به ذکر است خانم عبدی زاده که خودش یک خیاط بوده همراه با همسر خود مبادرت به دوخت ماسک های مخصوص کرده و با تحویل آن به نهادی مربوطه در این اقدام خیر قدم نهاده اند.   تصاویر را در ادامه مشاهده می کنید.  

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست