• تاریخ: 2014/06/24
  • شناسه خبر: 1483

استاندار در همایش تجلیل از نخبگان:

جوانان تحول سازان و تاریخ سازان جامعه هستند

سید موسی خادمی جوانان را تحول ساز خواند و گفت:گرچه همه مردم در تحولات جامعه نقش دارند ولی بدون شک تاریخ سازان و آینده سازان جامعه جوانان نخبه هستند که از استعداد برتر و پشتکار بهتری برخوردار هستند. ...

81174950-5714506

نسیم دنا : همایش استانی تجلیل از جوانان نخبه استان با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان استان و با ابتکار تشکل مردم نهاد جمعیت دوستداران کوه نور برگزار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این همایش نخبگان را سرمایه جامعه و عامل پیشرفت و توسعه دانست و گفت: موتور محرکه هر جامعه جوانان نخبه آن است.

سید موسی خادمی جوانان را تحول ساز خواند و گفت:گرچه همه مردم در تحولات جامعه نقش دارند ولی بدون شک تاریخ سازان و آینده سازان جامعه جوانان نخبه هستند که از استعداد برتر و پشتکار بهتری برخوردار هستند.

وی افزود: نخبگان کارآفرین که قدرت تولید و کار بیشتر و علمی تر را دارند می توانند در بهبود وضعیت اشتغال جامعه نقش مهم تری ایفا کنند.

خادمی با بیان اینکه تأکید دولت بر برون سپاری خدمات است، اظهار داشت: واگذاری کارها و برنامه ها به جوانان و تشکل های مردم نهاد یکی از ابعاد این برون سپاری است.

وی گفت: تشکل های غیردولتی نیز باید در راستای تحقق هدف دولت مبنی بر برون سپاری تلاش کنند و حتی خود را به سیستم دولتی تحمیل کنند.

دکتر خادمی تأکید کرد: ارتقای جایگاه تشکل های غیردولتی و مردم نهاد جز با فعالیت مستمر آنان و تمرکز بر روی فعالیت های مختلف ممکن نمی شود.

وی گفت: فعالیت تشکل های غیردولتی به دلیل کوچک بودن استان، نمود سریع و مشخصی می یابد.

در پایان از سوی برگزاری کنندگان این همایش از نخبگان با اهدای لوح تقدیر و جوایز تجلیل به عمل آمد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست