درباره‌ی ما

به نام خدایی که یادش ونامش آرامبخش دلهاست خدایی که لطفش به همه است ومهرش همیشگی وهمگانی است دیگران یا لطفی ندارند یا همیشه ندارند ویا به همه ندارند اما خداوند حتی آفریدنش بر اساس لطف ورحمت ومهربانی است .
جوهره وجودی انسانها در دنیای امروز آگاهی ودانایی است .امروز میل به دانستن وآگاهی لحظه ای شده است وهمه می کوشند  تا لحظه به لحظه از رویدادها وحوادث پیرامون خویش با خبر شوند .در این میان رسالت رسانه ها بسیار مهم وتاثیر گزار است .
وب سایت خبری تحلیلی نسیم دنا با توکل به خدای مهربان وبا همکاری دوستان گروه طراحی شتابان در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳آغاز به کار نمود .
خط مشی این سایت مستقل است و به اطلاع رسانی شفاف در چهار چوب قانون واهداف والای انقلاب اسلامی می پردازد.
نقد جدی و اصولی را عنصر زاینده یک جامعه پویا می‌دانیم و نگاه حزبی، پوسته‌ای – گروه گرایانه – یگانگی و طایفه‌ای را در برابر منافع ملی  برنمی‌تابیم.
مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه را وظیفه خود می‌دانیم و با رویکرد «مردم‌مدارانه‌» واقعیت‌های اجتماعی را رصد می‌کنیم.
در باور ما مردم ولی نعمت و محور و مسوولان نظام نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یک ضمن برخورداری از حقوقی که رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز برعهده دارند.
پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی می‌دانیم و امیدواریم مدیران در استان کهگیلویه وبویراحمد با اخلاق زیبای رسانه ای  همیشه پاسخگوی خبرنگاران باشند تا خدمات نظام اسلامی آنگونه که شایسته است به مردم گفته شود .
 دانستن را حق مردم می دانیم وبا تمام وجود برای بیان مشکلات ،آلام ودردهای مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
خوانندگان گرامی می توانند نظرات ،اخبار وگزارشات خود را با پست الکترونیک:nasimdena@yahoo.com ارسال و یا با شماره تلفن ۰۹۱۷۷۴۱۶۵۹۸ تماس حاصل نمایند.

با تشکر