• تاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
  • شناسه خبر: 9996

دانش پایه بر تهیه برنامه سالانه ،برنامه اجرایی ،تنظیم برنامه کلاسی و پاسخگویی به مکاتبات اداری توسط مدیران هنرستانها تاکید کرد وگفت: مدیر هنرستان به عنوان نماینده آموزش وپرورش باید با استفاده از توان مدیریتی مشکلات ونارس ...

20180806_113144آفتاب دنا : معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد در نخستین جلسه مدیران هنرستانهای این شهرستان بر برنامه ریزی مدیران جهت بازگشایی  با شکوه مدارس در اول مهر تاکید کرد.

خدامراد دانش پایه در جمع مدیران هنرستانهای شهر یاسوج به تشریح فعالیت کمیته های پنجگانه پروژه مهر جهت بازگشایی مدارس پرداخت وگفت: فلسفه پروژه مهر ، اعلام آمادگی در تمام سطوح آموزش و پرورش و رفع مشکلات مدارس تا اول مهر است و مدیران مدارس باید تمام فعالیت ها را در قالب پروژه مهر انجام دهند.

وی گفت: پروژه مهر از ۱۵ تیرماه آغاز شده و تا پایان شهریور ماه تمامی فعالیت های پروژه مهر مدارس مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد سوق دادن دانش آموزان به سمت رشته های فنی وحرفه ای را از سیاستهای وزارت آموزش وپرورش عنوان کرد وگفت: با توجه به مهارت آموزی ،فارغ التحصیلان رشته های فنی وحرفه ای و کاردانش نسبت به رشته های نظری بهتر جذب بازار کار می شوند که انتظار می رود مدیران هنرستانها با تبلیغات مناسب و اطلاع رسانی بستر را برای تحصیل دانش آموزان در رشته های فنی وحرفه ای فراهم نمایند.

دانش پایه بر تهیه برنامه سالانه ،برنامه اجرایی ،تنظیم برنامه کلاسی و پاسخگویی به مکاتبات اداری توسط مدیران هنرستانها تاکید کرد وگفت: مدیر هنرستان به عنوان نماینده آموزش وپرورش باید با استفاده از توان مدیریتی مشکلات ونارسایی ها را به حداقل برساند وتلاش کند تا بستر برای ارتقاء کیفیت آموزشی بیش از پیش فراهم شود.

وی بازدید مدیران هنرستاها و استفاده از تجارب مدیریتی همدیگر را گامی مهم در ارتقاء کیفی فعالیتهای مدارس دانست وگفت: تلاش می کنیم با هماهنگی اداره کل جهت استفاده از تجارب مدیریتی بازدیدهایی را از هنرستانهای استانهای همجوار در سال تحصیلی آتی داشته باشیم.

کارشناس مسئول فنی وحرفه ای و کاردانش اداره آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد در این جلسه گفت: فضای آموزشی ،تجهیزات و نیروی انسانی سه مولفه مهم برای ارتقاء کیفیت آموزشی است که باید همه مدیران در این راستا تلاش کنند.

سید امرالله آذریون با بیان اینکه سازماندهی نیروی انسانی هنرستانها  از ۲۰ مردادماه در شهرستان بویراحمد آغاز می شود گفت: تلاش می کنیم با ساماندهی نیروی انسانی و فضای آموزشی بستر را برای شروع سال تحصیلی باشکوهتر از گذشته آماده کنیم.

در این جلسه مدیران هنرستانها به تشریح مشکلات و نارسایی های هنرستانها پرداختند و با توجه به استقرار پایه دوازدهم در هنرستانها خواستار توجه بیشتر اداره آموزش وپرورش به مشکلات هنرستاها شدند.

20180806_113144

20180806_113155

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست