• تاریخ: 2018/07/08
  • شناسه خبر: 9764

اختصاص ۲۸ میلیاردتومان برای احداث ۱۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امدادامام خمینی(ره)

آفتاب دنا:معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد از ساخت ۱۰۰واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) دراستان خبر داد وگفت:۲۸میلیاردتومان برای این مهم اختصاص داده ایم داریوش مثنوی در نشست با مدیرعامل ...

indexآفتاب دنا:معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد از ساخت ۱۰۰واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) دراستان خبر داد وگفت:۲۸میلیاردتومان برای این مهم اختصاص داده ایم

داریوش مثنوی در نشست با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۲۸ میلیاردتومان برای احداث ۱۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اختصاص دادیم که امیدواریم در سال‌های آینده شاهد افزایش این مهم باشیم.

وی با بیان اینکه با همکاری بنیاد تعاون اقدام به ساخت و تجهیز درمانگاه‌های بسیج در مناطق نیازمند می‌کنیم، عنوان کرد: تاکنون ۲ درمانگاه افتتاح و عملیات اجرایی ساخت برخی درمانگاه‌های دیگر نیز ادامه دارد.

مثنوی ابراز کرد: با توجه به تلاش‌های انجام شده بیمارستان ۳۲ تختخوابی سپاه فتح در حال ساخت بوده که امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مجموعه بسیج استان آمادگی هرگونه همکاری برای تحقق اهداف برنامه‌های مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق را دارد، ادامه داد: سپاه فتح همچون سایر دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان خدمت به محرومان جامعه را در دستور کار داده و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌شود.

مثنوی اظهار داشت: ۳۵۰ میلیون تومان به سازمان اوقاف و امورخیریه برای بازسازی ومرمت برخی مساجد استان اختصاص داده می‌شود البته در این زمینه پروژه‌های اجرا شده و یا در حال اجرا است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست