• تاریخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
  • شناسه خبر: 9514

تبریک انتصاب دکتر نازآفرین حسینی به سمت معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد

لازم می دانم از دکتر ایلامی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی که نگاه ویژه ای به توانمندیهای جامعه پرستاری دارند و تا کنون چند نفر از پرستاران با سابقه را در پستهای کلیدی به کار گرفته اند صمیمانه تقدیر وتشکرنمایم. ...

پوزش

سرکار خانم دکتر نازآفرین حسینی

حسن اعتمادو انتخاب شایسته حضرتعالی به عنوان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد که بیانگر تعهد، تخصص،کارآمدی، لیاقت و شایستگی‌‌های برجسته شما در عرصه مختلف خدمت به مردم شریف این دیار است را از جانب خود و اعضای سازمان نظام پرستاری استان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی، موجبات ارتقاء کیفی مسائل آموزشی مجموعه عظیم دانشگاه را فراهم خواهد نمود.

لازم می دانم از دکتر ایلامی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی که نگاه ویژه ای به توانمندیهای جامعه پرستاری دارند و تا کنون چند نفر از پرستاران با سابقه را در پستهای کلیدی به کار گرفته اند صمیمانه تقدیر وتشکر  نمایم.

از درگاه  خداوند متعال آن یکتای بی همتا ، برای حضرتعالی که از پرستاران با سابقه و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان هستید مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی و تحقق اهداف بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد مسالت می نمایم و امیدوارم مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در ارتقاء سطح سلامت و دستیابی به اهداف آموزشی در سال‌های آتی به موفقیت های هرچه بیشتر دست یابد.

دکتر مهران پوزش

رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست