• تاریخ: 2018/05/23
  • شناسه خبر: 9395

کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش بویراحمد خبرداد:

آغاز ثبت نام مدارس شاهد شهرستان بویراحمد

آفتاب دنا :  کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی وامور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد  با بیان اینکه پیش ثبت نام دانش آموزان برای ورود به مدارس شاهد در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ خرداد، تیر و مرداد انجام می شود، گفت: ...

364379_824آفتاب دنا :  کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی وامور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد  با بیان اینکه پیش ثبت نام دانش آموزان برای ورود به مدارس شاهد در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ خرداد، تیر و مرداد انجام می شود، گفت: پیش ثبت نام ورود به پایه اول ابتدایی از اول تا ۱۵ خردادماه از طریق سامانه سجا انجام می شود.

سیدامرالله آذریون افزود: پیش ثبت نام دانش آموزان برای ورود به پایه اول دوره متوسطه (پایه هفتم) از اول تا چهاردهم تیرماه و ورودی پایه اول دوره متوسطه دوم (پایه دهم) ۱۰ تا ۲۴ تیرماه از طریق سامانه سجا به نشانی http://www.saja.medu.ir صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: دانش آموزان پس از ورود به سامانه سجا و تکمیل اطلاعات باید منتظر تایید مدارک باشند و نتیجه قطعی ثبت نام دانش آموزان ورودی به پایه اول ابتدایی ۲۷ خرداد تا سوم تیرماه، پایه هفتم ۲۸ تیر تا سوم مردادماه و پایه دهم نیز از سوم تا یازدهم مردادماه در سامانه اعلام خواهد شد.

آذریون در خصوص پیش ثبت نام میان پایه ای. دوره های ابتدایی، متوسطه اول ومتوسطه دوم نیز بیان داشت: پیش ثبت نام تمامی این پایه ها از اول تا دهم مردادماه و با مراجعه حضوری به مدارس شاهد مدنظر اولیا و دانش آموزان انجام می شود و نتیجه قطعی ثبت نام مبنی بر پذیرش یا پذیرش نشدن دانش آموزان در این مدارس ۱۶ مردادماه اعلام خواهد شد.

364377_437

364376114444

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست