• تاریخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
  • شناسه خبر: 9306

پیام تبریک رئیس شورای عالی نظام پرستاری کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز جهانی ماما

روز جهانی ماما ، فرصت مغتنمی است برای جلب توجه هر چه بیشتر مردم و مسئولان نسبت به جایگاه و اهمیت حرفه مامایی در ارتقا سلامت خانواده و تامین سلامت جامعه. ...

photo_۲۰۱111111111آفتاب دنا : دکتر مهران پوزش رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز جهانی ماما را تبریک گفت .متن  این پیام  که یک نسخه از آن در اختیار پایگاه خبری آفتاب دنا قرار گرفته است به شرح زیر است:

بسمه الله الرحمن الرحیم

۱۵ اردیبهشت مصادف با ۵ ماه می میلادی روز جهانی ماما نامگذاری شده است ،این روز بیادماندنی فرصت ارزشمندی است تا قدردان کسانی باشیم که با تحمل لحظه های دشوار، سبزی نگاهشان را تقدیم سیمای لطیف نوزادان می نمایند.

جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای خانواده پزشکی کشور با نقش محوری خود در تأمین سلامت بانوان و نوزادان، اصلی‌ ترین حلقه تأمین سلامت خانواده را تشکیل می‌دهند و گرامیداشت روز جهانی ماما ، فرصت مغتنمی است برای جلب توجه هر چه بیشتر مردم و مسئولان نسبت به جایگاه و اهمیت حرفه مامایی در ارتقا سلامت خانواده و تامین سلامت جامعه.

ضمن گرامیداشت تلاش ‌های خـداپسندانه جامعه ی  مهربان و از خود گذشته ای مامایی که همزمان با بهار طبیعت به زیور اخلاص، ایثار و معنویت آراسته اند را به تلاشگران جامعه مامایی  در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارند  صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

سلامتی و توفیق روز افزون تان را در عرصه سلامت از درگاه  یکتای بی همتا  مسئلت می نمایم.

دکتر مهران پوزش

رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست