• تاریخ: 2018/04/12
  • شناسه خبر: 9037

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد:

علم همراه با حلم و دانش همراه با اندیشه و ارزش به بهار خودش می‌رسد.

آیت‌الله ملک حسینی در این جلسه افزود: در دعای تحویل سال تحول در ابصار که دیدن درونی و تحول قلب که ناظر بر احساس است ذکر شده و از خدای بزرگ این تحولات را برایتان آرزو می‌کنم. ...

malekhosini-1آفتاب دنا:دیدار نوروزی هیات رئیسه، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج با حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری صبح در محل حوزه علمیه برادران یاسوج برگزار شد.

جانی‌پور در این جلسه ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سعادت و خوشبختی در سال نو خلاصه‌ای از عملکرد دانشگاه آزاد استان و نقش فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی آن در استان را بیان کرد.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: دانشگاه آزاد از بدو تاسیس تا کنون دارای فراز و نشیب‌های بوده است ودر مسائل منطقه‌ای نیز همیشه از پشتیبانی و حمایت نماینده ولی فقیه برخوردار بوده و هست و برای پیشبرد اهداف و موفقیت در رسالت دانشگاه نیازمند مساعدت و رهنمودهای این ملجا و مامن می‌باشیم.

آیت‌الله ملک حسینی در این جلسه افزود: در دعای تحویل سال تحول در ابصار که دیدن درونی و تحول قلب که ناظر بر احساس است ذکر شده و از خدای بزرگ این تحولات را برایتان آرزو می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهار و اعتدال ربیعی خدا برای اینست که در حوزه اندیشه و احساس از طبیعت الهام بگیریم.نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه بیان کرد: طبیعت نور را از خورشید و رطوبت را از محیط می‌گیرد و ثمره و نتیجه‌ای می‌دهد، انسان نیز باید با الهام گرفتن از طبیعت از ظرفیت های درونی خود استفاده وخود را  احیا کند.

وی اضافه کرد: علم همراه با حلم و دانش همراه با اندیشه و ارزش به بهار خودش می‌رسد. شکوفایی حقیقی زمانی اتفاق می افتد که عقل بر علم و اندیشه بر دانش حاکم شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست