• تاریخ: 2018/04/06
  • شناسه خبر: 8973

پیام تسلیت پورالحسینی به مناسبت درگذشت مدیر کل اسبق اموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد

آفتاب دنا : سید ظهیرالدین پورالحسینی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران به مناسبت درگذشت” سید محمد اصنافی ” مدیر کل اسبق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تسلیتی صادر کرد به گزارش پایگاه خبری آفتاب ...

11111111111آفتاب دنا : سید ظهیرالدین پورالحسینی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران به مناسبت درگذشت” سید محمد اصنافی ” مدیر کل اسبق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تسلیتی صادر کرد

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گچساران  متن پیام تسلیت مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران به شرح ذیل است :

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم اصنافی

تسلیت قطره ای ا‌ست در برابر غم دریا گونه شما، نفس تنگ است از به زبان آوردن واژگان در عرض تسلیت به شما. تنها می‌خواهم بگویم غصه ی شما ، غصه ی من است و رحلت آن عزیز درگذشته  ما را اندوهگین ساخت.

گاه آرزو می‌کنیم خبر مرگ عزیزانمان کابوسی بیش نباشد، کابوسی که بهت‌زده ما را اندوهگین می‌سازد.

با کمال تأسف و تألم درگذشت سید محمد اصنافی را به شما تسلیت عرض می‌کنم، فقدان آن  عزیز به عرش سفر کرده که  منشأ خدمات فراوان  در آموزش و پرورش بوده،  جامعه ی فرهنگی و دانش آموزی استان و  شهرستان گچساران را اندوهگین ساخت.

در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. این ماتم جانگداز را به شما صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌‌نمایم.

همدردی و همدلی مرا پذیرا باشید و در غم خودتان شریکمان بدانید.

سید ظهیرالدین پورالحسینی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست