• تاریخ: 2018/03/14
  • شناسه خبر: 8893

همصدایی با مردم در اوج قدرت

همصدایی با مردم در اوج قدرت و دوری از نفاق ،تزویر و معامله امروز از دکتر تاجگردون چهره ای قهرمان ساخت که جوانمردانه همراه نماینده شریف کهگیلویه بزرگ پای استیضاح این دو وزیر را امضا کرد و قدم در راهی گذاشت که مطالبه جدی م ...

13t4444gآفتاب دنا : سید ولی موسوی – مدیر مسئول // ملت بزرگ ایران در روز ۲۲ اسفندماه ۹۶ جلسات استیضاح دو وزیر دولت دوازدهم را نظاره گر بودند جلساتی که مردم به دقت حرفهای نمایندگان مخالف و موافق استیضاح و دفاع وزراء را رصد می کردند و لحظه به لحظه اخبار آن نیزدر فضای مجازی رد وبدل می شد. موافقان استیضاح هر دو وزیر دلایل خاص خود را داشتند که هرکس بنا به اطلاعاتی که در اختیار داشت سعی در شفاف سازی می کرد تا نمایندگان بتوانند با شناخت و فهم خویش رای بدهند. در میان همه نمایندگانی که به عنوان موافق استیضاح وزیرتعاون کار ورفاه اجتماعی سخن گفتند غلامرضا تاجگردن نماینده محترم شهرستانهای باشت وگچساران چهره ای متفاوت داشت. سخنان متقن و دلایل مستند ایشان با صدای رسا در پشت تریبون خانه ملت نشان داد که وی چهره ای مردمی دارد.  دانش ،تخصص وغیرت این نماینده شجاع و فرهیخته که از اعماق جان سخن می گفت حاکی از این بود وامدار هیچ جریان وگروهی نیست و صادقانه در مسیر خدمت به مردم و برای مردم گام بر می دارد.

جدا از نتیجه استیضاح که در نزد افکار عمومی بسیار شبه انگیز بود وبه تعبیر دکتر تاجگردون هیئت رئیسه مجلس در مقابل سوگندی که یاد کرده است و در برابر وجدان عمومی باید پاسخگو باشند امروز دکتر تاجگردون نماینده ای بود که وکیل ملت را بر وکیل الدوله بودن ترجیح داد و چه زیبا همه سیاه نمایی هایی که نسبت به وجه نمایندگان و قوم لر در رسانه ها مطرح شده بود با صدایی زیبا و مدرس گونه بیان کرد. نطق متقن ایشان این تصور را ایجاد کرده بود که استیضاح رای می آورد .

امروز غلامرضا تاجگردون نشان داد که نماینده ای شجاع و مردمی است . نماینده ای که از حقوق مردم رنج کشیده این سرزمین نخواهد گذشت حتی اگر تنها بماند.

امروز تاجگردون نشان داد که پای نظام وانقلاب ایستاده و زبان گویایی مردمی است که از بی عدالتی ، کم تحرکی و کم کاری مسئولان به سطوح آمده اند.

امروز تاجگردون نشان دادکه نماینده باید در مقابل خواست افکار عمومی و ملت پاسخگو باشد و ذره ای از سوگندی که در مقابل کلام نورانی قرآن و قانون اساسی خورده عدول نکند و در یک کلام محافظه کار و اهل معامله نباشد.

امروز مردم استان کهگیلویه وبویراحمد و همه لرتباران در اقصی نقاط ایران عزیز به خود بالیدند که نماینده ای شجاع ،دلسوز و مردمی در مجلس دارند که به لر بودن خویش افتخار می کند و خود را نوکر مردم می داند.

امروز تاجگردون صدای رسای مردم داغدار و ماتم زاده سانحه دلخراش هواپیمایی آسمان بر فراز قله دنا در مجلس بود که با بغض سخن می گفت که حتی مسئولان مرتبط با این حادثه حاضر به یک عذرخواهی ساده هم نشدند.

۲۰۱۸۰۳۱۳_۱۸۰۰۴۴آری دکتر غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس امروز قهرمان استیضاح وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بود که به واسطه اینکه نماینده ای از جنس مردم  بود محبوبیت ایشان نزد ملت ایران دو چندان شد.

همصدایی با مردم در اوج قدرت و دوری از نفاق ،تزویر و معامله امروز از دکتر تاجگردون چهره ای قهرمان ساخت که جوانمردانه همراه نماینده شریف کهگیلویه بزرگ پای استیضاح این دو وزیر را امضا کرد و قدم در راهی گذاشت که مطالبه جدی مردم و افکار عمومی بود.

رای ونظر نمایندگان مطابق قانون مورد احترام همگان است اما جدا از رای نیاوردن استیضاح باید به نمایندگانی که صادقانه و از سر دلسوزی مطالبه گر بودند و امتیاز گیری و باج خواهی را بر منافع ملت ترجیح دادند باید دست مریزاد گفت.

امروز تاجگردون آنچه را که در توان گذاشت تا به سوء مدیریت در این دو وزاتخانه پایان دهد و آلام ودردهای بازماندگان حادثه تلخ سقوط هواپیما یی آسمان در دنا را تسکین بخشد.

به عقیده نگارنده  جدا از نتیجه استضیاح ،تاجگردون قهرمان استیضاح وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی در مجلس بود، مدرس گونه ظاهر شد و حرف دل مردم را زد . امروز وقت آن فرا رسیده است که قدر نخبگان و انسانهای توانمند خویش را بدانیم واز ظرفیت و توانمندی دکتر تاجگردون  که چهره ای در تراز ملی و درسطح بین المللی است برای توسعه و آبادانی این دیار پیش از هر زمان دیگری استفاده نماییم.

انشالله که همه بکوشیم که هم به وظایفمان خوبی آشنا باشیم و هم خوب عمل کنیم و به تعبیر امام راحلمان در سرزمین اعمال و رفتارمان هیچ بذری جز رضایت پروردگار نباشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست