• تاریخ: 2018/03/12
  • شناسه خبر: 8879

از سوی معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی صندوق کارافرینی امید صورت گرفت:

تقدیر از یکی از کارمندان متعهد صندوق کارافرینی امید کهگیلویه وبویراحمد

آفتاب دنا : معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی صندوق کارافرینی امید کشور از منصور ویسی از کارکنان متعهد صندوق کارافرینی امید کهگیلویه وبویراحمد که نقش مهمی در پیشرفت و اهداف این صندوق داشته است تقدیر کرد. ...

imagesآفتاب دنا : معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی  صندوق کارافرینی امید کشور از منصور ویسی از کارکنان متعهد صندوق کارافرینی امید کهگیلویه وبویراحمد که نقش مهمی در پیشرفت و اهداف این صندوق داشته است تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، در  بخشی از پیام نیکنام هوشیار معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی  صندوق کارافرینی امید کشور خطاب به منصور ویسی مسئول امور مالی صندوق کارافرینی امید کهگیلویه وبویراحمد آمده است : به پاس قدردانی از زحمات شما که بر گرفته از تخصص ،تعهد و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت اهداف عالی این صندوق است این لوح تقدیر تقدیم جنابعالی می شود.

رجاء واثق دارم تلاش خود را در راستای جلی رضایت ایزد متعال به کار ببندید و همواره انضباط ،دقت و همچنین امید واعتدال که ما حصل تلاش حوزه فعالیت شماست را در محیط کار ترویج نمایید .

گفتنی است منصو ویسی مسئول امور مالی صندوق کارافرینی امید کهگیلویه وبویراحمد دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری  و بیش از ۱۵ سال سابقه کار دارد که با احساس مسئولیت و وظیفه شناسی نقش مهمی در پیگیری روند اجرایی صندوق و  وصول مطالبات معوقه داشته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست