• تاریخ: 2018/02/17
  • شناسه خبر: 8769

افتتاح فاز دوم گازرسانی به قلعه رئیسی ودیشموک نتیجه اعتماد به توانمندیهای جوانان /عدل هاشمی پور: از همه عوامل دخیل در اجرای گازرسانی به قلعه رئیسی ودیشموک تشکر می کنم

رحمان خادم گفت: گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک دردولت تدبیر وامیدعلی رغم هزینه های بالای اجرای این پروژه و صعب العبور بودن مسیر با تکیه بر توانمندیهای جوانان متخصص ومتعهد این شرکت عملیاتی شد ...

DSC08195آفتاب دنا: در مراسم باشکوهی بعد از مدتها انتظار مردم شریف بخش قلعه رئیسی و دیشموک در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران  با حضور  دکتر حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،  احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،  هاشمی پور نماینده  مردم کهگیلویه بزرگ،  خادم مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی فاز دوم طرح گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک افتتاح و مورد بهر برداری قرار گرفت که موجی از شور شعف و شادمانی را در میان مردم به وجود آورد وکارنامه درخشانی از فعالیت شرکت گاز استان برای رضایت مندی مردم ورق خورد .

آغاز عملیات اجرایی پروژه در اردیبهشت ماه ۹۶

مدیرعامل شرکت گاز استان  کهگیلویه و بویراحمد درآئین بهره برداری از این طرح گفت:  گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک از مطالبات اساسی مردم بود که دردولت تدبیر وامیدعلی رغم هزینه  های بالای اجرای  این پروژه و صعب العبور بودن مسیر  با تکیه بر توانمندیهای جوانان متخصص ومتعهد این شرکت عملیاتی شد.

خادم با بیان اینکه در سال ۹۴ بخشی از لوله فلزی مورد نیاز پروژه تامین و فازهای ۱ و ۲ اجرای خط فلزی شروع و به پایان رسید گفت: در سال ۹۵ با ورود نماینده  مردم شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و پیگیریهای مجدانه ایشان اجرای این پروژه در قالب یک پیمان بصورت Epc تعریف شد.

وی افزود: فرایند برگزاری مناقصه این پروژه در بهمن ماه ۱۳۹۵ شروع و شرکت رتبه ۱ در زمینه خطوط انتقال نفت و گاز برنده مناقصه شد و خوشبختانه در اردیبهشت ماه ۹۶ عملیات طراحی پروژه شروع و بصورت توامان عملیات اجرایی نیز آغاز شد که با کیفیت مطلوب و سرعت مناسب در حال انجام است.

با اتمام فاز سوم گازرسانی به بخش های قلعه رئیسی و دیشموک ۱۰۸ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد

مدیرعامل شرکت گاز  استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این طرح بزرگ گازرسانی در سه فاز اجرا شد، گفت: هم اکنون فاز اول و دوم این طرح به اتمام رسیده و تاکنون ۴۷ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

وی  اعتبار اجرای این پروژه عظیم گازرسانی را ۵۵۰ میلیارد ریال  عنوان کرد وگفت: این طرح در سه مرحله اجرایی می شود که هم اکنون فاز دوم این پروژه به بهره برداری رسیده که شامل ۳۷۳ کیلومتر خط تغذیه و توزیع است.

خادم گفت: فاز سوم گازرسانی به بخش های قلعه رئیسی و دیشموک کهگیلویه هم اکنون در دست اجراست که با اتمام این طرح ۱۰۸ روستا با دو شهر دیشموک و قلعه رئیسی با جمعیتی بیش از هفت هزار و ۶۳۹ نفر از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی طول شبکه گازرسانی به قلعه رئیسی را  ۷۴ کیلومتر و دیشموک را ۹۰ کیلومتر  عنوان کرد وگفت: هم اکنون جاده دسترسی به حد فاصل شهر قلعه رئیسی اجرا و تا شهریور سال ۹۷،  شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

خادم  ضمن تشکر وقدردانی از همکاران پرتلاش خویش ،  اعتماد و تکیه به توانمندیهای جوانان را در اجرای این پروژه بزرگ یاداور شد وگفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، هم اکنون بیش از ۹۸ درصد جمعیت شهری و ۴۰درصد جمعیت روستایی کهگیلویه وبویراحمد از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

رتبه، یک بودن پیمانکار پروژه و انجام کار در جبهه‌های مختلف عملیاتی  از شاخصه های ممتاز این طرح گازرسانی است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در آیین افتتاح طرح گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک ضمن تقدیر وتشکر از فعالیتهای شرکت گاز استان در عملیاتی نمودن این پروژه بزرگ گازرسانی از افتتاح این پروژه و برخورداری ۷ هزار و ۲۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی  ابراز مسرت وخوشحالی کرد وگفت: مردم فهیم این دیار پشتیبان انقلاب و شایسته بهترین خدمات هستند.

احمدی با بیان اینکه خدمات نظام به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اصلاً قابل مقایسه با گذشته نیست، تصریح کرد: گاز رسانی به دو شهر و ۱۰۸ روستای تابعه رتبه، یک بودن پیمانکار پروژه و انجام کار در جبهه‌های مختلف عملیاتی، این پروژه را از دیگر پروژه های در حال اجرای استان متمایز کرده است.

قدردانی از  تلاشهای صادقانه مدیرعامل و مجموعه  پرسنل شرکت گاز استان

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه ،چرام ،بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی نیز در آیین بهره برداری از نعمت گاز طبیعی در دهستان جاورده گفت : از وزیر نفت و مدیر عامل شرکت گاز کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد  سپاسگزارم که پیشنهاد خادم مردم در خانه ملت را مبنی بر گازرسانی به مناطق دشمن زیاری، چاروسا و دیشموک در قالب یک پکیج کامل را پذیرفتند .

عدل هاشمی پور با ابراز شکرگذاری ازدرگاه خداوند جهت روشن شدن شعله های گاز در دهستانهای دشمن زیاری و جاورده گفت: افتتاح گاز در این منطقه قطعا حاصل یک کار تیمی و ناشی از خرد جمعی است که از همه عوامل دخیل در این امر صمیمانه و خاضعانه قدردان و سپاسگزارم.

رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس ضمن تقدیر وتشکر از دکتر حسنوند ریاست کمیسیون انرژی  مجلس  شورای اسلامی که برای اجرای این پروژه صادقانه همکاری کردند از وی خواست با توجه به محرومیت منطقه و مشکلات مالی و اقتصادی مردم جهت تخصیص یارانه برای خرید انشعاب همچون گذشته همکاری ویژه و لازم را داشته باشند.

عدل هاشمی پور در پایان با قدردانی از  تلاشهای صادقانه مدیرعامل و مجموعه  پرسنل شرکت گاز استان اظهار امیدواری کرد:با برنامه ریزی منظم و فشرده  هرچه سریعتر گازرسانی در شهر قلعه رئیسی و بخش دیشموک به بهره برداری برسد.

پشتیبانی کامل مدیر عامل از تیم مهندسی باعث پیشرفت چشمگیر گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک شد

رئیس مهندسی شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد و مدیر پروژه گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک در ادامه در رابطه با روند اجرایی این پروژه گفت: پیگیریهای مستمر مدیر عامل شرکت گاز استان در پشتیبانی و حمایت کامل از تیم مهندسی این پروژه باعث پیشرفت چشمگیر خط انتقال این پروژه در ۹ ماهه گذشته شد.

بهزاد عابدی منش گفت: برای اجرای بهتر و با کیفیت پروژه گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک  در سال جاری جلسات متعدد کارگاهی و همچنین جلسات کنترل به شکل منظم و بصورت مستمر و ماهیانه در دفتر مدیرعامل محترم شرکت گاز استان  برگزار و نقاط ضعف و بازدارنده پروژه شناسایی و در جهت مرتفع نمودن آن برنامه ریزی لازم صورت می گرفت.

وی با بیان اینکه پیشرفت چشمگیر پروژه گازرسانی قلعه رئیسی و دیشموک  در ۹ ماهه سال جاری حدود ۷۰ درصد بوده است گفت: با توجه به سختی و صعب العبور بودن مسیر اجرای این پروژه  در صورت همکاری مردم و مسئولان جهت تسهیل مسیر اجرای خط لوله بزودی شاهد روشن شدن شعله های گاز در شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک نیز  خواهیم بود.

تلاش شبانه روزی پرسنل زحمت کش شرکت گاز استان را جهت روشن شدن شعله های گاز در منطقه چاروسا

رئیس مهندسی شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد همت و تلاش شبانه روزی مدیر عامل و پرسنل زحمت کش شرکت گاز استان را جهت روشن شدن شعله های گاز در منطقه دشمن زیاری و بخش اعظمی از منطقه چاروسا را تعیین کننده دانست و از همراهی مردم و مسئولان  در اجرای این پروژه عظیم تشکر و قدردانی کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست