• تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  • شناسه خبر: 8742

افتتاح هنرستان جدید التاسیس کشاورزی آیت‌الله ملک‌حسینی(ره) در یاسوج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب دنا ،اسکندر زند معاون وزیر جهاد کشاورزی در این مراسم با اشاره به ظرفیت کهگیلویه و بویراحمد در حوزه گیاهان دارویی و همچنین شیلات گفت: با توجه به ظرفیت استان در این حوزه، تربیت دانش‌آموختگ ...

آفتاب دنا :با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و روسای مراکز تحقیقاتی منطقه ۲ کشور هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک‌حسینی(ره) و مهمانسرای مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی در شهر یاسوج افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب دنا ،اسکندر زند معاون وزیر جهاد کشاورزی در این مراسم با اشاره به ظرفیت کهگیلویه و بویراحمد در حوزه گیاهان دارویی و همچنین شیلات گفت: با توجه به ظرفیت استان در این حوزه، تربیت دانش‌آموختگان در این رشته کشاورزی اقدام ارزشمندی است.

13961125001031_Test_PhotoI

کشواد تابان مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی در این آیین نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مرکز تحقیقات کشاورزی استان با آموزش وپرورش گفت: در سال تحصیلی جاری ۵۲ دانش‌آموز پسر در پایه دهم  در دو رشته‌ شیلات و گیاهان دارویی در این هنرستان مشغول به تحصیل هستند.

وی کمبود فضای آموزش و تجهیزات کارگاهی را از مهمترین مشکلات این هنرستان بر شسمرد وخواستار مساعدت مسئولان در این زمینه شد.

89

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست