• تاریخ: 2018/02/11
  • شناسه خبر: 8705

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:

حمایت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه ها در گرو داشتن مجوز است

دهبانی پور با بیان اینکه تا سال ۹۳ تنها یک پایگاه خبری مجوز دار در استان وجود داشت، ابراز کرد: حرکت به سمت کسب مجوز توسط رسانه های استان ضروری است و حمایت ما از حوزه رسانه در گرو داشتن مجوز است. ...

آفتاب دنا : photo_۲۰۱۷-۰۷-۲۶_۱۴-۰۹-۴۷مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد حمایت  فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه ها  را در گرو داشتن مجوز دانست.

رضا دهبانی پور درآغاز نشست خبری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اصحاب رسانه با بیان اینکه بیش از چهل سایت و پایگاه خبری مجوز دار در استان فعالیت می کنندافزود: طرح ساماندهی رسانه ها از طریق هدفگذاری در وزارت ارشاد عملیاتی شده است و با تحقق ساماندهی رسانه ها می توان علاوه بر افزایش مسئولیت پذیری نسبت به حمایت از رسانه های مجوز دار اقدام کرد.

دهبانی پور با بیان اینکه تا سال ۹۳ تنها یک پایگاه خبری مجوز دار در استان وجود داشت، ابراز کرد: حرکت به سمت کسب مجوز توسط رسانه های استان ضروری است و حمایت ما از حوزه رسانه در گرو داشتن مجوز است.

وی افزود: تعدادی از رسانه ها مجوز دار شده و تعدادی نیز نسبت به کسب مجوز اقدام کرده اند و باید حرکت جمعی برای کسب مجوز انجام شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هدفگذاری برای آموزش جامعه رسانه ای استان خبر داد و گفت: در مدت زمانی پنج هفته با استفاده از ظرفیت مدرسان کشوری کلاس های آموزشی برای اهالی رسانه برگزار شد.

وی برگزاری کلاس های آموزشی،  نمایشگاه کتاب و رسانه و جشنواره مطبوعات را از جمله حوزه هایی دانست که می تواند به پویایی رسانه ها و بستر سازی برای رشد آن کمک کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست