• تاریخ: 2018/01/27
  • شناسه خبر: 8601

نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد:

دوران دفاع مقدس باید به لحاظ اعتقادی، فکری و تاریخی ثبت و پیام آن برای نسل آینده باقی بماند

آفتاب دنا : مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از کارکنان این اداره‌کل، با آیت‌الله «سید‌شرف‌الدین ملک‌حسینی» نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت‌وگو کردند. ...

355495_762آفتاب دنا : مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از کارکنان این اداره‌کل، با آیت‌الله «سید‌شرف‌الدین ملک‌حسینی» نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی در این دیدار طی سخنانی اظهار داشت: حرکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، برگرفته از حرکت امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) است که پیام‌رسان کربلا بودند و سبب شدند که واقعه عاشورا برجسته شود.

نماینده ولی فقیه در استان  افزود: هدف بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس همانند هدف امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) است

وی با تأکید بر این‌که تربیت انسان باید از مهم‌ترین اهداف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باشد، افزود: نسل جوان ما باید در سایه جانبازان و ایثارگران تربیت شوند و نیز روح استکبارستیزی در درون آن‌ها شکل گرفته تا بتوانند از ارزش‌ها دفاع کنند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری، با بیان این‌که دوران دفاع مقدس باید به لحاظ اعتقادی، احساسی، فکری و تاریخی ثبت و حفظ شده و پیام آن برای نسل آینده باقی بماند، خاطرنشان کرد: این امر سبب گسترش تفکر و اندیشه حضرت سیدالشهداء (ع) می‌شود و کوتاهی در این وظیفه هدف استکبار است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست