• تاریخ: 2017/12/18
  • شناسه خبر: 8442

استاندار کهگیلویه وبویراحمد:

رفع مشکلات آموزش و پرورش از اولویت های دولت دوزادهم است

علی محمد احمدی در نشست شورای آموزش و پرورش استان با تاکید براینکه، رفع مشکلات آموزش و پرورش از اولویت های دولت دوزادهم است، افزود: تلاش می کنیم، بودجه آموزش و پرورش در سال 97 نسبت به سال های گذشته افزایش محسوسی داشته باش ...

photo_2017-12-25_11-48-00آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، وظیفه آموزش و پرورش تربیت انسان توسعه ای است، گفت: نباید محدودیت های آموزش و پرورش را با محدودیت های سایر دستگاه های اجرایی مقایسه کرد.
علی محمد احمدی در نشست شورای آموزش و پرورش استان با تاکید براینکه، رفع مشکلات آموزش و پرورش از اولویت های دولت دوزادهم است، افزود: تلاش می کنیم، بودجه آموزش و پرورش در سال ۹۷ نسبت به سال های گذشته افزایش محسوسی داشته باشد.
استاندار تصریح کرد: وظیفه ذاتی آموزش و پرورش تربیت انسان توسعه ای است و دولت براساس قانون اساسی باید منابع لازم برای پیشبرد اهداف آموزشی را در اختیار داشته باشد تا وظیفه برون سپاری به آموزش و پرورش را در این خصوص انجام دهد.
احمدی در خصوص واگذاری مجتمع آموزش و پرورش واقع در آبشار به شهرداری، عنوان کرد: هر کدام از دستگاه هایی که در نزدیکی آبشار مجتمع دارند آن را به شهرداری واگذار کنند و به ازای آن را از شهرداری دریافت کنند.
وی با تاکید بر اهمیت اجرای طرح جامع آبشار یاسوج، بیان کرد: یک کارگروه تخصصی با حضور معاون عمرانی استاندار و شهردار یاسوج تشکیل شده و پس از بررسی کارشناسی  خروجی این بازدیدها به صورت عملیاتی در استان اجرایی می شود.
وی با بیان اینکه، زمین های کنار جاده آبشار یاسوج جز عرصه های ملی است، بیان کرد: باید در این محدوده مکان ها و مجتمع های تفریحی برای گردشگران و مردم ایجاد کرد.
احمدی در خصوص تجاری سازی ۱۲۰ متر از اردوگاه آموزش و پرور ش استان در آبشار یاسوج بیان کرد: در خصوص طرح تجاری‌سازی بخشی از اردوگاه آبشار یاسوج مخالف هستم.
استاندار همچنین عنوان کرد: یکی از آفت های جامعه ما این است که بانک ها به سمت بنگاه داری گرایش پیدا کرده اند و تامین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی نیز این رویه را در پیش گرفته اند.
وی تاکید کرد: اینکه بهداشت و درمان به سمت کارهای تجاری و بنگاه داری پیش برود اصلا اقدام خوشایندی نیست و با اصالت این نهاد در تضاد است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست