• تاریخ: 2017/12/18
  • شناسه خبر: 8435

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد:

محدودیتی برای پرداخت وام اشتغال و ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد نداریم

ارسلان حسن‌پور اظهار داشت: این صندوق یکی از مهمترین اولویت‌هایش پرداخت تسهیلات ازدواج و اشتغال بوده و در این زمینه در حد توانمان از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم. ...

آفتاب دنا :مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ محدودیتی در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال، ازدوج و میانیگن سپرده‌ها مطابق با تعهداتمان نداریم.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از تسنیم ارسلان حسن‌پور اظهار داشت: این صندوق یکی از مهمترین اولویت‌هایش پرداخت تسهیلات ازدواج و اشتغال بوده و در این زمینه در حد توانمان از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۳_۰۹-۲۴-۳۶

وی با بیان اینکه ۹ تفاهم نامه با نهادها و دستگاه‌های مختلف اجرایی منعقد کرده‌ایم، ادامه داد: تسهیلات با کارمزد پایین در ۳ بخش اشتغال، ازدواج و میانگین سپرده‌گذاری پرداخت می‌کنیم.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تعهدات زیادی در زمینه پرداخت تسهیلات در دو بخش اشتغال و ازدواج داریم و به نوعی تعهداتمان بیش از ظرفیتمان بوده ولی با همین شرایط سعی می‌کنیم جونان را راضی نگه داریم.

حسن‌پور بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط مسئولان و متولیان امر اشتغال و ازدواج و معرفی متقاضیان به صندوق کارآفرینی امید تمامی اعتبارات یکساله این صندوق در نیمه نخست امسال جذب شد.

وی با بیان اینکه ماهیانه ۱۵ میلیارد ریال جذب می‌کنیم، بیان کرد: از این میزان ۳۰ درصد سپرده‌های وجوه مردمی و مابقی اشتغال و ازدواج است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست