• تاریخ: 2017/10/24
  • شناسه خبر: 8070

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد:

هفته پژوهش فرصت مناسبی برای بیان فعالیتها و ارائه دستاوردهای علمی اساتید دانشگاه فرهنگیان است

هاشمی بر برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته پژوهش و استفاده از ظرفیت اساتید در سطح دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد وگفت: پژوهش امری پیوسته و بلند مدت است که موفقیت و توسعه پژوهش در هر جامعه ای نیازمند گسترش رویکرد پژوهشی در ...

photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۳_۱۸-۵۱-۵۳آفتاب دنا : رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد در جمع ستاد اعضای کمیته علمی هفته پژوهش  این دانشگاه بر لزوم  برنامه ریزی اصولی برای گرامیداشت هفته پژوهش تاکید کرد.

دکتر نوروز هاشمی  پژوهش وتحقیق را بستر ساز تعالی جوامع بشری در ابعاد گوناگون دانست وگفت:هفته پژوهش فرصت مناسبی برای بیان فعالیتها  و ارائه دستاوردهای علمی اساتید دانشگاه فرهنگیان است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه  فرهنگیان به عنوان دانشگاه کلیدی و نقش آفرین در تربیت معلمان نیازمند حمایت بیشتری از سوی دستگاه های اجرایی استان است  اظهار داشت: توانمندی علمی و صنعتی کشورها رابطه مستقیمی با پژوهش در آن کشورها دارد از این رو اهمیت به پژوهش از مهم ترین اهداف یک کشور باید باشد.

هاشمی بر برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته پژوهش و استفاده از ظرفیت اساتید در سطح دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد وگفت: پژوهش امری پیوسته و بلند مدت است  که موفقیت و توسعه پژوهش در هر جامعه ای نیازمند گسترش رویکرد پژوهشی در آن جامعه است.

کارشناس پژوهش دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد در این نشست به تشریح آیین نامه هفته پژوهش پرداخت  و سایر اعضا نظرات خود را در خصوص برنامه ریزی  وبستر سازی برای هفته پژوهش ارائه کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست