• تاریخ: 2017/10/22
  • شناسه خبر: 8044

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

گازرسانی به ۱۸۰ روستای استان تا سال آینده اجرایی می‌شود

رحمان خادم در این آیین اظهار داشت: با اجرای این پروژه، روستاهای میرزاقلی، میرزاعلی، زیرده قنات، دره بنیاب، ده گریو، پس بایار و قنات از نعمت گاز برخوردار شدند. ...

IMG_9215آفتاب دنا : در آیینی با حضور نماینده مردم بویراحمد ودنا در مجلس  شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد طرح گازرسانی روستاهای بخش بهرام بیگی شهرستان دنا به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در این آیین اظهار داشت:  با اجرای این پروژه، روستاهای میرزاقلی، میرزاعلی، زیرده قنات، دره بنیاب، ده گریو، پس بایار و قنات از نعمت گاز برخوردار شدند.

رحمان خادم با اشاره به اینکه برای اجرای این این پروژه‎‌ها ۱۱ هزار و  ۲۸۱ متر شبکه پلی اتیلن به کار رفته است، عنوان کرد: جمعیت تحت پوشش این پروژه ۶۵۰ نفر در قالب ۱۶۲ خانوار است.

خادم با بیان اینکه گازرسانی به ۲۲۰ روستای استان در چهار سال اخیر انجام شد، خاطرنشان کرد: گازرسانی به ۱۸۰ روستای استان تا سال آینده اجرایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد  از در دست بررسی بودن گازرسانی به ۳۰۸ روستای استان خبر داد و گفت: با تحقق گازرسانی‌ها، شاهد انقلابی در گاز رسانی به روستاهای استان هستیم.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست