• تاریخ: 2017/10/21
  • شناسه خبر: 8013

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس خبرداد:

راه‌اندازی پرواز یاسوج – مشهد به زودی

غلام‌محمد زارعی در جمع خبرنگاران افزود:گفت: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته، پرواز "یاسوج به مشهد" به زودی راه اندازی می‌شود . ...

آ201606101743349834_Origفتاب دنا :نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از راه اندازی  پرواز مشهد به یاسوج  خبرداد.

غلام‌محمد زارعی در جمع خبرنگاران افزود:گفت: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته، پرواز “یاسوج به مشهد” به زودی راه اندازی می‌شود .

وی خاطرنشان کرد: همچنین در راستای مطالبات مردم استان برای تغییر ساعت پرواز “تهران به یاسوج”، رایزنی هایی با مسئولان هواپیمایی کشوری و شرکت آسمان انجام شد .

زارعی بیان کرد: بر اساس این رایزنی ها از هشتم آبان ماه ساعت پرواز از “تهران به یاسوج” هشت صبح و پرواز یاسوج به تهران نیز ۱۰:۲۰ خواهد بود .

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مطالبات مردم در راستای پروازهای فرودگاه یاسوج، نبود پرواز در روز شنبه بود که این مسأله نیز مرتفع و از روز ۱۳ آبان ماه اولین پرواز روز شنبه انجام خواهد شد .

زارعی با بیان اینکه در تمام ایام هفته پرواز یاسوج به تهران و بالعکس برقرار خواهد شد، تصریح کرد: پروژه تطویل باند و روشنایی باند فرودگاه یاسوج پیشرفت بالای ۹۰ درصد دارد و امیدواریم تا ماه آینده به بهره برداری برسد .

وی اضافه کرد: با افتتاح پروژه تطویل باند فرودگاه یاسوج امکان پروازهای عصرگاهی و شبانه نیز میسر می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست