• تاریخ: 2017/08/12
  • شناسه خبر: 7430

مدیر آموزش و پرورش گچساران خبر داد:

پیشرفت ۹۰درصدی خانه امید بازنشستگان فرهنگی گچساران

سید ظهیرالدین پورالحسینی با بیان اینکه خانه امید بازنشستگان آموزش و پرورش گچساران در پارک شهر به مساحت یک هزار و 600 متر مربع با زیر بنایی به متراژ 540 متر مربع احداث می‌شودگفت: در حال حاضر خانه امید بازنشستگان فرهنگ ...

photo_۲۰۱۷-۰۸-۱۱_۱۳-۰۲-۲۰آفتاب دنا : مدیر آموزش و پرورش گچساران  از   تخصیص یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای احداث خانه امید بازنشستگان فرهنگی در گچساران خبرداد.
سید ظهیرالدین پورالحسینی با بیان اینکه خانه امید  بازنشستگان آموزش و پرورش گچساران  در پارک شهر به مساحت یک هزار و ۶۰۰ متر مربع با زیر بنایی به متراژ ۵۴۰ متر مربع  احداث می‌شودگفت: در حال حاضر خانه امید  بازنشستگان فرهنگی گچساران پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد را دارد.
مدیر آموزش و پرورش گچساران  افزود:  این کانون از سال ۱۳۸۶ الی ۹۴ برای تأمین اعتبار در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته کانون بازنشستگان به ” خانه مهر”  نامگذاری شده، بیان کرد: در این چند سال اخیر این نام به ” خانه امید ” بازنشستگان تبدیل شده است.
سید ظهیرالدین پورالحسینی در پایان گفت:  اداره آموزش و پرورش گچساران دارای یک هزار و ۷۰۰ بازنشسته فرهنگی است که با بهره‌برداری از این کانون، بازنشستگان آموزش و پرورش می  توانند از امکانات رفاهی و تفریحی مطلوب آن برخوردار شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست