• تاریخ: 2017/05/13
  • شناسه خبر: 7003

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد:

۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی استان در دولت یازدهم خبر داد. ...

%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d9%be%d9%88%d8%b1ارسلان حسن‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار آفتاب دنا در یاسوج، با اشاره به اینکه صندوق امید تسهیلاتی را در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از تولیدات روستایی پرداخت کرده است، اظهار داشت: در دولت یازدهم تعداد یک‌‌هزار و ۷۷۰ طرح در ۴۵۲ روستا مورد حمایت صندوق بوده است که برای اجرای این طرح‌ها مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از سال ۸۸ تا ۹۲ تعداد ۹۸۳ طرح کشاورزی در استان مبلغ ۶۷ میلیارد و ۲۱۸ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد، عنوان کرد: در دولت تدبیر و امید تعداد ۸۳۷ طرح کشاورزی مبلغ ۱۶۱ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه اشتغال‌زایی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت است، بیان کرد: در سال ۹۵ تعداد یک هزار و ۸ طرح اشتغال‌زایی مبلغ ۲۴۰ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال تسهیلات از سوی این صندوق دریافت کردند.

حسن پور با بیان اینکه نهادینه کردن ازدواج آسان یکی از راه‌های تسهیل این امر در جامعه است، عنوان کرد: در سال گذشته  تعداد ۳۲۴ فقره وام به مبلغ ۳۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در استان پرداخت شد.

وی ابراز کرد: تولید و عرضه انواع صنایع دستی، احداث سفره خانه‌های سنتی، احداث مجموعه سوارکاری، اقامتگاه‌های بومی‌گردی، مجتمع خدمات رفاهی بین راهی،احداث انواع رستوران‌ها، تالارهای پذیرایی و تجهیز مجتمع‌های درمانی بخشی از فعالیت‌های صندوق امید در استان در حوزه صنایع دستی، گردشگری و خدماتی است و می‌توان از این فرصت‌های برای سرمایه‌گذاری در استان استفاده کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست