• تاریخ: 2017/04/30
  • شناسه خبر: 6814

مدیرکل ارتباطات و فن آوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد :

افزایش چشمگیر خدمات ارتباطات و فناوری کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم

غلامپور افزایش 273 درصدی تعداد کاربران شبکه اینترنت، افزایش چشمگیر ضریب نفوذ شبکه‌های تلفن همراه، افزایش پوشش جمعیتی تلفن همراه و 9 رتبه ارتقا در زمینه شاخص توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان را نیز از دیگر عملکردهای ...

82509793-71573450آفتاب دنا: مدیرکل ارتباطات و فن آوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت که خدمات حوزه ارتباطات و فناوری این استان در دولت تدبیرو امید افزایش چشمگیری داشته است.

 جواد غلامپور  اظهار داشت: تأمین ارتباط تلفنی خانگی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار از ۱۹ روستا به ۴۱ روستا افزایش یافته است.
وی بیان کرد: ارائه اینترنت پرسرعت با فناوری ADSL به روستاها ۵۱ برابر و ارائه اینترنت پرسرعت با فناوری LTE به روستاها نیز ۳۷۰ برابر شده است. غلامپور با اشاره به افزایش ۱۱ درصدی توسعه دسترسی پهن باند اپراتورها در استان بیان کرد: توسعه شبکه ملی فیبرنوری نیز ۴۱ درصد رشد داشته است.
وی افزود: تعداد شهرهای تحت پوشش نسل سه و چهار از سه شهر در دولت گذشته به ۱۲ شهر افزایش یافته است.
غلامپور افزایش ۲۷۳ درصدی تعداد کاربران شبکه اینترنت، افزایش چشمگیر ضریب نفوذ شبکه‌های تلفن همراه، افزایش پوشش جمعیتی تلفن همراه و ۹ رتبه ارتقا در زمینه شاخص توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان را نیز از دیگر عملکردهای مثبت در این دولت ذکر کرد.
وی توسعه ظرفیت پهنای باند ورودی استان، راه اندازی مرکز آپا یا آگاهی، پشتیبانی و امداد، توسعه تلفن ثابت GSM روستایی دارای رومینگ با همراه اول، افزایش نقاط دسترسی به شبکه مادر مخابراتی و افزایش تعداد کل واحدهای پستی شهر و روستایی به ۲۷۸ واحد در استان را از دیگر خدمات مؤثر دولت یازدهم در این زمینه ذکر کرد.
کهگیلویه و بویراحمد ۱۷ شهر و یکهزار و ۷۰۰ روستا و ۷۱۳ هزار نفر جمعیت دارد.
منبع: ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست