• تاریخ: 2017/04/08
  • شناسه خبر: 6767

مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد:

اولویت صندوق کار آفرینی امید حمایت از تولید با نگاه به بازار مصرف خواهد بود

آفتاب دنا : مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نامگذاری سال ۹۶ به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت که این صندوق برای تحقق شعار سال جاری ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار جذب و پرداخت خواهد کرد. صندوق ...

آ%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d9%be%d9%88%d8%b1فتاب دنا : مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نامگذاری سال ۹۶ به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت که این صندوق برای تحقق شعار سال جاری ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار جذب و پرداخت خواهد کرد.

صندوق کارآفرینی امید سال گذشته ۴۰۸ میلیارد ریال تسهیلات درکهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرد.

این تسهیلات سال قبل به سه هزار و ۶۲۶ نفر در این استان پرداخت شده است.

تسهیلات این صندوق در بخش های کشاورزی، دامپروری، کارآفرینی، صنعت ومعدن، بوم گردی و صنایع دستی بستری برای اشتغال شماری از جویندگان کار شده است.

ارسلان حسن پور اظهارداشت: اولویت صندوق کار آفرینی امید حمایت از تولید با نگاه به بازار مصرف خواهد بود.

وی بیان کرد: در این راستا با انتقاد تفاهم نامه با دفتر توسعه روستایی کار ظرفیت شناسی ۴۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد در نخستین مرحله در دستور کار قرار گرفت.

حسن پور عنوان کرد: پیش بینی می شود یکهزارو ۲۰۰ فرصت شغلی در این راستا در روستاها اجرا شود.

مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد، هدف از اجرای این طرح را حمایت از تولیدات استانی و تولیدات بازار محور ذکر کرد.

حسن پور افزود: با همکاری میراث فرهنگی برای حمایت از تولیدات استانی و اشتغالزایی در روستاها نیز تفاهم نامه انعقاد می شود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست