• تاریخ: 2017/01/10
  • شناسه خبر: 6684

دکتر فروغ فر عضو شورای شهر یاسوج :

هیچگونه محدودیتی در خصوص توسعه فروشگاه‌های شهروند در نقاط مختلف شهر یاسوج نداریم

مرتضی فروغ فر عضو شورای شهر یاسوج در آیین بهره برداری از نخستین فروشگاه شهروند که به همت شهرداری یاسوج وبخش خصوصی اجراشده بود در جمع خبرنگاران گفت: هیچگونه محدودیتی در خصوص توسعه فروشگاه‌های شهروند در نقاط مختلف شهر یا ...

photo_2017-01-10_09-53-59نسیم دنا : مرتضی فروغ فر عضو شورای شهر یاسوج در  آیین بهره برداری از نخستین فروشگاه شهروند که به همت شهرداری یاسوج وبخش خصوصی  اجراشده بود در جمع خبرنگاران گفت: هیچگونه محدودیتی در خصوص توسعه فروشگاه‌های شهروند در نقاط مختلف شهر یاسوج نداریم  و شورای شهر از ایده های توسعه این فروشگاهها برای خدمت به شهروندان استقبال می کند.

دکتر  فروغ فر با بیان اینکه شهرداری یاسوج با احداث این فروشگاه‌ها به دنبال درآمد زایی برای شهرداری نیست، تصریح کرد: این امر صرفا اقتصادی و در جهت رفع نیازهای شهروندان استوی تصریح کرد: شهرداری در تلاش است تا در راستای اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب به شهروندان کالاهای ایرانی مرغوبی را ارائه دهد و پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

عضو شورای شهر یاسوج با اشاره به اینکه در این فروشگاهها تخفیفاتی برای شهروندان در نظرگرفته می شود خاطرنشان کرد: با راه اندازی فروشگاه‌های شهروند می توان خدمات ویژه‌ای را برای رضایت‌مندی مشتریان ارائه داد.

دکتر فروغ فر اقدامات شهردار یاسوج را در زمینه توسعه زیرساختهای شهری ستودنی توصیف کرد وگفت: بهره بهرداری از پروژه های مختلف عمران شهری ورفاهی در سطح شهر یاسوج نوید بخش آینده ای بهتر، برای توسعه وآبادانی این دیار پرگهر خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست