• تاریخ: 2016/12/27
  • شناسه خبر: 6616

مدیر آموزش وپرورش شهرستان گچساران خبرداد:

رونمایی از کارگاه رایانه و آزمایشگاه سیار شهرستان گچساران برای نخستین بار در کشور

با حضور معاون برنامه ریزی و پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان، رئیس اداره تکنولوژی گروههای آموزشی وجمعی از مسئولان شهرستانی برای نخستین بار در کشور ازکارگاه رایانه و آزمایشگاه سیار در گچساران رونمایی شد. ...

نسیم دنا : با حضور معاون برنامه ریزی و پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان، رئیس اداره تکنولوژی گروههای آموزشی وجمعی از مسئولان شهرستانی برای نخستین بار در کشور ازکارگاه رایانه و آزمایشگاه سیار در گچساران رونمایی شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان گچساران در حاشیه این آیین درجمع خبرنگاران گفت: رونمایی از کارگاه رایانه و آزمایشگاه سیار شهرستان گچساران برای نخسین بار در کشور انجام می گیرد.

سیدظهیرالدین پورالحسینی اظهر داشت: این کارگاه سیار متشکل از شش عدد لپ تاپ ، کیت های مختلف آزمایشگاهی متوسطه دوره اول و دوم می باشد که در یک دستگاه مینی بوس جهت خدمت رسانی به مدارس روستایی شهرستان مورد استفاده قرار می گیرد.

وی افزود: روزهای یکشنبه هر هفته در مدارس متوسطه دوره اول و روزهای دوشنبه در مدارس متوسطه دوره دوم در روستاهای شهرستان توسط سرگروه های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد و روزهای سه شنبه و شنبه در پایه ششم ابتدائی مورد استفاده قرار می گیرد.

photo_2016-12-11_19-21-20

 

img_4297dhv2 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست