• تاریخ: 2016/11/16
  • شناسه خبر: 6465

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:

سرگروه‌های آموزشی فنی وحرفه‌ای از هنرستان‌های شهر دهدشت بازدید کردند

دکتر ایوب رضایی رویکرد معاونت اموزش متوسطه را اصلاحی ذکر کرد و افزود: در بازدیدهای میدانی نقاط ضعف وقوت بررسی وبرای رفع مشکلات احتمالی چاره اندیشی خواهد شد ...

photo_2016-11-01_01-58-24نسیم دنا: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و جمعی از سرگروه‌های آموزشی از هنرستان ها و مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان کهگیلویه بازدید کردند.

دکتر ایوب رضایی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سرگروه‌های آموزشی فنی وحرفه‌ای  از هنرستان‌های شهر دهدشت بازدید کردند و از نزدیک مشکلات این هنرستان‌ها را به شکل تخصصی بررسی  کردند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: درپایان این  بازدید در جلسه‌ای باحضور رئیس اداره اموزش وپرورش، معاون اموزشی و کارشناسان این  شهرستان مشکلات صورت جلسه  و مقرر شد  حداکثر  ظرف مدت هفته آینده گزارشی  از اقدامات انجام شده به اداره کل ارسال شود.

وی رویکرد معاونت اموزش متوسطه را اصلاحی  ذکر کرد  و افزود:  در بازدیدهای میدانی  نقاط ضعف وقوت بررسی  وبرای رفع مشکلات احتمالی چاره اندیشی خواهد شد.

رضایی ارتقاء کیفیت آموزشی را مهم‌ترین راهبرد اداره کل اموزش وپرورش استان دانست و گفت: فضای اموزشی تجهیزات  ونیروی انسانی نیز نقش کلیدی در بهبود وضعیت آموزشی دارند.

آموزش مهارت‌های فنی حرفه‌ای لازمه ورود به عرصه اقتصادی و بازار کار است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد در ادامه گفت: آموزش مهارت‌های فنی حرفه‌ای لازمه ورود به عرصه اقتصادی و بازار کار است.

وی با اشاره به آینده شغلی و بازار کار رشته‌های فنی، اظهار داشت: به خانواده ها توصیه می کنیم که به اقتضای شرایط، نوجوانان و جوانان خود را به حضور در فرآیندهای آموزشی ترغیب و هدایت کنند.

رضایی علاقه و استعداد دانش آموز، نیاز جامعه و امکانات دولت را از مهم‌ترین مبناهای توزیع متوازن رشته های تحصیلی در دوره متوسطه دوم و آموزش‌های تخصصی برشمرد، تصریح کرد: آموزش های فنی و حرفه ای، نزدیکترین مسیر به مهارت آموزی و بازار کار هستند

وی حاطرنشان کرد: در این بازدید  کارگاه‌های آموزشی با حضور قریب ۱۰۰نفر از هنر آموزان رشته‌های مختلف فنی نیز در هنرستان شهید باهنر دهدشت برگزار شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست