• تاریخ: 2016/11/16
  • شناسه خبر: 6463

مدیر آموزش و پرورش گچساران خبرداد:

۳۰درصد مدارس ابتدایی گچساران کتابخانه کلاسی دارند

پورالحسینی تعداد کتابخانه‌های موجود در مدارس این شهرستان را ناکافی دانست و تاکید کرد: برای پوشش کامل مدارس و نهضت مطالعه و کتابخوانی در بین دانش آموزان، به 54 کتابخانه دانش آموزی دیگری در گچساران نیاز است. ...

11111نسیم دنا : مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: تاکنون در ۳۰ درصد مدارس ابتدایی این شهرستان معادل ۳۲ مرکز آموزشی کتابخانه کلاسی تشکیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم دنا ٰظهر الدین پورالحسنی در نشست کمیته نهضت مطالعه مفید و انجمن کتابخانه‌های عمومی گچساران اظهار کرد: شرایط لازم برای تشکیل کتابخانه کلاسی در ۳۴ مرکز آموزشی در این شهرستان فراهم شده است.

وی بیان کرد: راه اندازی و تجهیز کتابخانه‌های کلاسی در سال جاری با اولویت مدارس محروم، پر جمعیت و دارای کمد کتابخانه کلاسی انجام شد.

پورالحسینی افزود: این کتابخانه‌ها در رشد و شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌های دانش آموزان نقش مهمی دارد.

مدیر آموزش و پرورش گچساران افزود: فراهم کردن این زمینه در مدارس ابتدایی از بهترین روش‌ها برای ایجاد انگیزه به مطالعه در بین جامعه دانش آموزی است.

وی گفت: کتابخانه‌های مدارس این شهرستان بیش از ۱۱۲ هزار جلد کتاب دارد.

پورالحسینی اظهار داشت: این تعداد کتاب زمینه‌های اجتماعی، آموزشی، دینی، قرآنی، ادبیات، تاریخ، علوم پایه، هنری، مذهبی، ریاضیات، جغرافیا و داستان‌های کوتاه و بلند در ۹۶ مدرسه در دسترس دانش آموزان گچسارانی است.

وی تعداد کتابخانه‌های موجود در مدارس این شهرستان را ناکافی دانست و تاکید کرد: برای پوشش کامل مدارس و نهضت مطالعه و کتابخوانی در بین دانش آموزان، به ۵۴ کتابخانه دانش آموزی دیگری در گچساران نیاز است.

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: در سال تحصیلی جدید بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ جلد کتاب به کتاب‌های موجود در کتابخانه‌های مدارس این شهرستان افزوده شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست