تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اکتبر 2016 - 19:39
کد خبر : 6354

دستگاه های نظارتی ،نظارت را جدی بگیرند

دستگاه های نظارتی ،نظارت را جدی بگیرند

این سوال در ذهن مردم این سرزمین بوجودآمده است که نقش دستگاههای نظارتی وامنیتی درمقابله وپیشگیری از این پدیده های شوم چیست؟ واین غفلت تا کی ادامه دارد.

33 نسیم دنا – ایروان پارسیان نژاد // انقلاب اسلامی ایران که ثمره و دست رنج مردم ایثارگر و خون داده ای است که سالیان سال برای بدست آوردنش با حکومت های طاغوتیان زمان به مبارزه پرداختند و برای بقا و دوام این انقلاب مردم این دیار متحمل هزینه های گزاف وسنگینی شده اند، به امید اینکه انقلابی مردمی و اسلامی درسایه عدالت وبرادری وبرابری راتجربه کنند

بحمدالله این مهم هم تحقق یافت ومردم این سرزمین به برکت همین مجاهدتهادرسایه امنیت علی رغم نا امنی شدیدی که برهمسایگان حاکم است درحال گذران امورات روزمره هستند. این امنیت وارامش تا زمانی هست که مردم ومسئولین همه در راستای وحدت وهمدلی وعدالت واعتماددریک مسیر گام برمی دارند.

متاسفانه مدتی است وقایع واتفاق های ناگواری از قبیل اختلاسهای کلان ,تعرض به بیت المال ,طبیعت ومحیط زیست ,تبعیض و……خاطر این ملت همیشه درصحنه وانقلابی را مکدر کرده است واین رویه نامتعارف اعتماد مردم را دچار خدشه کرده پذیرفتن وتحمل این قبیل موارد برای این امت بسیار درد اور و رنجور است …

این سوال در ذهن مردم این سرزمین بوجودآمده است که نقش دستگاههای نظارتی وامنیتی درمقابله وپیشگیری از این پدیده های شوم چیست؟ واین غفلت تا کی ادامه دارد.

همه می دانیم این وقایع یک شبه ویک روزه اتفاق نمی افتد واین پدیده شوم ثمره وما حصل هفته هاوماه ها وسالهاست ایا واقعا برخورد وپیشگیری ومقابله و ورود به موقع وخنثی کردن قبل ازاتفاق میسر وامکان پذیرنیست؟

واقعا دستگاههای نظارتی باید کی بیدارشوندمردم بیدارشدن بعد از بردن وخوردن وتلف شدن وفرارکردن راقبول ندارند.انچه مورد قبول عموم است بیداری وهوشیاری قبل ازوقوع است مردم بخاطر برخی از سوء مدیریت ها وتحریم های ناجوانمردانه از لحاظ معیشت واقتصاد وفقرو محرومیت وبیکاری …..درتنگا ومضیقه هستند.این سختیها را به امید گشایش ها ووعدهای داده شده تحمل کرده وصبرو حوصله را پیشه کردندولی تحمل این پدیده های شوم (اختلاس وتبعیض…)ونامیمون که مدتی است برفضای کشور حاکم شده است را بر نمی تابند وهیچ گونه عذر وتوجیهی را باور ندارند.

امید است دستگاههای نظارتی با تلاش مضاعف وشبانه روزی درسایه تاکیدات و توصیه ورهنمودهای حکیمانه رهبرمعظم انقلاب با نظارت بیشتری جلوی این حرکت ها بایستندتا دست یغماگران به بیت المال راکوتاه کنندواعتماد وآرامش از این مردم سلب نشود که حق مردم بالاتروبیشتراز این چیزهاست

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

همراه اول

گزارش تصویری

گردشگری

خبرگزاری های کشوری سایت‌های استانی