• تاریخ: 2016/10/08
  • شناسه خبر: 6210

تقدیر مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان از برگزار کنندگان کنگره ۱۸۸۰ شهید کهگیلویه و بویراحمد

سعید محوری در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر وتشکر از برگزار کنندگان کنگره 1880 شهید استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: : با برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای کهگیلویه و بویراحمد عطر شهدا در فضای استان پیچیده است. ...

img_2560نسیم دنا : مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر وتشکر از برگزار کنندگان کنگره ۱۸۸۰ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: : با برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای کهگیلویه و بویراحمد عطر شهدا در فضای استان پیچیده است.

سعید محوری برگزاری این کنگره در ماه محرم و قیام سرور وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین را فرصتی ارزشمند برای ترویج فرهنگ عاشورایی وتبیین آرمانهای بلند شهیدان  دانست و اظهار داشت: این کنگره یکی از مهمترین  و بزرگترین رخدادهای  فرهنگی استان بعد از انقلاب اسلامی بود که باشکوه وعظمت خاصی برگزار شد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهدا حق بزرگی به گردن جامعه دارند اظهار داشت: ملت و جامعه ما هرچه دارد به برکت خون مطهر شهیدان است.

محوری گفت:شهدا الگوهایی برای همه ما هستند که آگاهانه در راه خداوند و دفاع از وطن قدم گذاشتند و عاشقانه در این راه به شهادت رسیدند.

وی ، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را از ضروریات جامعه دانست ویادآور شد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یک وظیفه شرعی است و باید تمامی تلاشمان را در جهت حفظ آرمانهای مقدس شهداء بکار ببندیم تا انشاء الله در پیشگاه شهداء شرمنده نباشیم .

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان اظهار داشت: برخود فرض می‌دانم از یکایک مردم شهیدپرور و ولایت مدار استان به‌ ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان، روحانیت معزز، بسیجیان غیور و همیشه در صحنه و همه کسانی که به نحوی در برگزاری کنگره بزرگداشت ۱۸۸۰ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد همت خالصانه داشتند، تقدیر وتشکر نمایم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست