• تاریخ: 2016/08/14
  • شناسه خبر: 5982

همزمان با سفر رئیس جمهور:

بهره برداری از ۸۰ طرح صندوق کارآفرینی امید در کهگیلویه وبویراحمد با اعتباری بالغ بر ۳۷ میایارد ریال

مدیر صندوق کارآفرینی امید در کهگیلویه وبویراحمد گفت: 80 طرح صندوق با اشتغالزایی 270 نفر با اعتبار 37 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. ...

حسن پورنسیم دنا :مدیر صندوق کارآفرینی امید در کهگیلویه وبویراحمد از بهره بهرداری  ۸۰طرح  صندوق کارافرینی امید با اشتغالزایی ۲۷۰ نفر در کهگیلویه وبویراحمد خبرداد.

ارسلان حسن پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همزمان با حضور کاروان تدبیر وامید در استان کهگیلویه وبویراحمد تسهیلات به ۸۰ طرح کارفرمایی وپشتیبان توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت شد، اظهار داشت: تسهیلات پرداخت شده به ۸۰ طرح کار آفرینی وپشتیبان در شهرستان‌های مختلف استان برای حمایت از کسب وکار های خرد انجام شده ودر نتیجه این حمایت ۲۷۰ نفرمشغول کار شده‌اند.

وی تسهیلات پرداخت شده به این طرحها را بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال ذکر کرد .مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه  کسب وکار‌های حمایت شده توسط صندوق کارافرینی امید شامل مشاغلی از جمله در حوزه صنایع دستی، کارگاه‌های تولید گبه، گلیم و کارگاه‌های خیاطی است، افزود: در حوزه کشاورزی؛ پرورش گاوشیری ،گیاهان دارویی و قارچ از طرح‌های صندوق است.

وی عنوان کرد: در حوزه صنعت کارگاه اولید نایلون و نایلکس، قطعات بتنی، و در حوزه خدمات کلنیک دامپزشکی، فیزیوتراپی و  فروشگاه مواد غذایی از جمله کسب و کارهای حمایت شده از سوی صندوق کارآفرینی است.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست