• تاریخ: 2014/04/20
  • شناسه خبر: 568

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد

امام خمینی (ره) بزرگترین احیاگر سنت های نبوی در دوران معاصر است

               نسیم دنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: امام خمینی (ره) احیاگر سنت های نبوی و زنده کننده منزلت زن در دوران معاصر است. حجت الاسلام سید شرف الدین ملک حسینی روز یکشنبه همزمان با سالروز تول ...

 

             نسیم دنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: امام خمینی (ره) احیاگر سنت های نبوی و زنده کننده منزلت زن در دوران معاصر است.

حجت الاسلام سید شرف الدین ملک حسینی روز یکشنبه همزمان با سالروز تولد میلاد دو نور فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) افزود: بنیانگذار جمهوری اسلامی نقش ارزنده ای در ترویج فرهنگی نبوی و مکتب امام حسین (ع) داشت.
وی تصریح کرد: نگاه و نگرش به  زن به عنوان یک کالا در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به حضور چشمگیر بانوان در بالاترین مناصب اجتماعی از جمله وزارت خانه ها تجلی نقش بنیاگذار جمهوری اسلامی ایران در احیای مکتب حسینی (ع) است.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فضایل اخلاقی، اجتماعی و خانوادگی حضرت فاطمه زهرا (س) بر لزوم برنامه ریزی مسوولان و مردم در سالی که با محوریت اقتصاد، فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده با لبیک به رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برای عملی شدن سیره فاطمی و علوی تلاش کنند.
وی وفاداری به ولایت، پاکدامنی، حفظ پوشش اسلامی، تلاش در تربیت فرزندان که نتیجه آن پرورش امام حسن (ع)، امام حسین (ع) و حضرت زیبنب کبری (س) است را از مهمترین ویژگی های شخصیتی سرور زنان دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) ذکر کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست