• تاریخ: 2016/04/11
  • شناسه خبر: 5501

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد

۱۸۳ پروژه برق رسانی در کهگیلویه اجرایی شد

مهندس "داود راهزادی" در نشستی با پرسنل برق ناحیه کهگیلویه در دهدشت گفت: در سال گذشته 183 پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال اجرایی شد. ...

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از اجرایی شدن ۱۸۳ پروژه برق رسانی در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده بزرگ خبرداد .

مهندس “داود راهزادی” در نشستی با پرسنل برق ناحیه کهگیلویه در دهدشت گفت: در سال گذشته ۱۸۳ پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال اجرایی شد.

وی از احداث روشنایی معابر برق در ۳۵ روستا در کهگیلویه بزرگ نیز خبرداد و بیان کرد: اعتبار هزینه شده برای احداث روشنایی معابر این روستاها بالغ بر ۶ میلیارد ریال بوده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در سالجاری نیز قرار است ۵۰ روستای کهگیلویه بزرگ از معابر روشنایی برق برخوردار می شود.

راهزادی تصریح کرد: اعتبار پیش بینی شده برای احداث این معابر بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال خواهد بود.

وی با بیان اینکه تدابیر ویژه ای در حوزه های مختلف برای کاهش هدر روی انرژی در کهگیلویه بزرگ اندیشیده شده است، عنوان کرد: ۴۰ کیلومتر کابل خود نگهدار در این ارتباط جایگزین شبکه های سیمی شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: میزان مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه بزرگ از مشترکان برق بیش از ۶۰ میلیارد ریال است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست