• تاریخ: 2016/03/29
  • شناسه خبر: 5461

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

تشکیل ۴۶۷ فقره پرونده در طرح کشیک نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل 467 فقره پرونده در طرح کشیک نوروزی در این استان خبر داد. ...

index

رضا زیرایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار  نسیم دنا در یاسوج با بیان اینکه طرح نوروزی سال ۹۵ از تاریخ ۱۶ اسفند۹۴ آغاز و تا ۱۴ فروردین ادامه دارد، اظهار داشت: در قالب این طرح اداره کل تعزیرات حکومتی استان به همت دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در فرآیند تهیه،  توزیع، عرضه، فروش کالا و خدمات به‌صورت خاص اعمال نظارت و رصد می‌کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این طرح یک شعبه ثابت مستقر و دو شعبه سیار در مرکز استان و در هر شهرستان یک شعبه سیار نظارت می‌کنند.

وی عنوان کرد: از ابتدای طرح تا کنون تعداد ۴۶۷ فقره پرونده تشکیل شد که همگی مختومه اعلام شدند و میزان جریمه این پرونده‌ها بیش از ۲ میلیارد ریال است.

زیرایی با اشاره به اینکه دستگاه‌های نظارتی از جمله صنعت، معدن و تجارت، امور صنفی، جهادکشاورزی، دامپزشکی و میراث فرهنگی در گشت‌های مشترک با تعزیرات حکومتی مشارکت داشتند، بیان کرد: بیش از یک هزار گشت و بازرسی مشترک تا کنون در استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی به طور قاطعانه با متخلفان در گشت نوروزی برخورد می‌کند، گفت: عمده تخلفات بیشتر در صنوف نانوائی و رستوران‌ها انجام شده است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست