• تاریخ: 2016/03/05
  • شناسه خبر: 5395

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان:

کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های مستعد در خصوص توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است

فرج‌الله راد اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های مستعد و نو ظهور در خصوص توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بوده که با توجه به روند رشد این استان و نیاز به مشاغل جدید، در توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای گام‌های ...

ن20909سیم دنا : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال افزون بر ۴ میلیون نفرساعت آموزش تعهد مراکز فنی و حرفه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد بود که محقق شد.

فرج‌الله راد اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های مستعد و نو ظهور در خصوص توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بوده که با توجه به روند رشد این استان و نیاز به مشاغل جدید، در توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای گام‌های خوبی برداشته شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۷۸ آموزشگاه آزاد تحت پوشش این مرکز در کهگیلویه و بویراحمد در حال فعالیت هستند، گفت: این مراکز دارای مجوز رسمی اداره کل فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد هستند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد آموزشی این اداره طی امسال بیان کرد: امسال افزون بر ۴ میلیون نفرساعت آموزش، تعهد مراکز فنی و حرفه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد بوده که محقق شد.

راد ادامه داد: افزون بر ۲ میلیون نفرساعت این آمار مربوط به بخش دولتی و ۲ میلیون نفرساعت نیز بخش خصوصی بوده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در سطح کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، گفت: یاسوج، گچساران و دهدشت از جمله شهرهایی هستند که دارای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و برادران هستند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: افزون بر ۱۰۰ رشته فنی و حرفه‌ای در سطح آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که امسال هشت رشته جدید در قالب پنج عنوان رشته به این تعداد افزوده شده است.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست