• تاریخ: 2016/02/28
  • شناسه خبر: 5300

استاندار کهگیلویه وبویراحمد :

مردم استان با حضور پرشورخود در انتخابات حماسه ای بزرگ آفریدند

استاندار کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی با تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: مردم استان با حضور پرشور و شعور خود در انتخابات هفتم اسفند حماسه ای بزرگ را آفریدند. ...

نسیم دنا : IMG13083313استاندار کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی با تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: مردم استان با حضور پرشور و شعور خود در انتخابات هفتم اسفند حماسه ای بزرگ را آفریدند.

سید موسی خادمی در ادامه این پیام آورده است: درود بر مردم آگاه سرزمین شهیدان و عاشقان ولایت که دگربار در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب با حضور پرشور و شعور خود در انتخابات هفتم اسفند حماسه ای بزرگ را آفریدند و جلوه هایی از صلابت دیار چهار فصل را در هنگام بهار طبیعت، با نشاط سیاسی و اجتماعی دو چندان نموده اید.

وی در این پیام افزوده است: آری، حماسه ای که با اراده شیفتگان انقلاب اسلامی و درایت دولت تدبیر و امید در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خلق شد، برگ زرین دیگری بر افتخارات این مرز و بوم افزود و یکبار دیگر ثابت نمود که پشتیبانی ملت قهرمان ایران، سرمایه بزرگی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی را در مقابل تهدیدات مصون داشته و به تحکیم بنیان های نظام و کشور عزیر ایران کمک کرده است.

استاندار در بخش دیگری از این پیام آورده است: سزاوار است که از مشارکت به یاد ماندنی مردم عزیز استان برای رقم خوردن حماسه سیاسی و تجلی حضور حداکثری و تداوم میثاق جاودانه ” میزان رای” بنیانگذار انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و عمل به حق الناس بودن” رای” همه ایرانیان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله خامنه ای و نیز از تمامی دست اندر کاران برگزاری انتخابات در استان صمیمانه قدردانی و از درگاه قادر بی همتا، برای منتخبین مردم توفیق روز افزون در خدمت به این مردم شریف مسالت می نمایم.

به یقین پیروز حقیقی این عرصه، ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی اند، این موفقیت بزرگ را به مردم عزیز تبریک و تهنیت می گویم و آینده ای رو به رشد و پیشرفت و فرداهای روشن تر از امروز را از خداوند منان خواستارم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست